trende

Ataşehir Eşya Depolama

Ataşehir Eşya Depolama

Ataşehir eşya depolama işletmesi olarak firmamız için değeri tartışmaya kapalı olan siz İstanbul şehri Ataşehir ilçesi sakinlerin profesyonel bir hizmet sunmak için varlığımızı sürdürmekteyiz.

Ataşehir Eşya Depolama
Ataşehir Eşya Depolama

Ataşehir semtimizde yaşamanı sürdüren siz kıymetli müşterilerimizin bizler için değeri çok büyüktür. Bizler Ataşehir semtinde eşya depolama üzerine kurulmuş firma olarak amacımız sizlere doğru, kaliteli, sağlam,  tam donanımlı, tartışmaya kapalı ve uygun bir depolama hizmeti sunmaktır.

Kurulduğumuz ilk günden bugünlere kadar aynı heyecan ile çalışmakta olan firmamızın tek temennisi siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanabilmektir. Diğer eşya depolama firmaları gibi asla amacımız para kazanmak olmayıp, size sunacağımız eşya depolama işini layıkı ile yerine getirebilmektir.

Ataşehir Eşya Depolama Hizmetine Güvenebilir Miyim

Ataşehir eşya depolama hizmetini siz değerli müşterilerine karşı sunarken A’dan Z’ye tüm planlamaları ve aksiyonları iş öncesi yapmaktadır. Bu sebepten dolayı da sizlere vereceğimiz eşya depolama hizmeti konusunda herhangi bir zoruna mahal vermemesi için iş öncesinde her şeyi hesaplamaktayız.

Disiplinli bir firma ve kaliteli işçilik anlayışını benimsemiş olan Ataşehir ev eşyası depolama firmamız sizlere vereceği eşya depolama hizmeti öncesinde gerekli olan eşyalarına karşı herhangi bir olumsuz durum gelmemesi adına anlaşmalı olduğumuz özel sigorta firmaları yardımı ile tüm sigorta işlemlerini gerçekleştirmektedir. Bu sayede de eşyalarınızın durumu ve akıbeti tamamen firmamızın sorumluluğunda kalmaktadır. Bizler firma olarak her türlü eşyalarınızı alabilecek kapasiteye sahip olan depolama merkezlerine sahibiz. Gönül rahatlığıyla firmamıza güvenebilirsiniz.

Ataşehir Eşya Depolama Hizmeti Nasıl Yapıyor

Firmamız sizlere sunacağı eşya depolama hizmetinin tüm koşullarını iş öncesi keşif yaparak hesaplamaktadır. Ne tür eşyaları depolatmak istediğinize bağlı olarak hizmet sunmaktayız. Bizler için en küçük eşyanızdan tutunda, eş kırılgan ev eşyalarınıza kadar hepsinin yeri ve önemi ayrıdır.

Bu sebepten ötürü de bizler firma olarak siz kıymetli müşterilerimizin tüm eşyalarına aynı nezaketi göstermekteyiz. Özenle paketleyeceğimiz eşyalarınıza kesinlikle en ufak bir zarar gelmeyeceği konusunda emin olabilirsiniz. Firma olarak ekip kadromuzda çalıştırdığımız tüm elemanlarımızın tecrübesi kesinlikle tartışmaya kapalıdır. Çalıştırdığımız her bir ekip arkadaşımızın düzenli olarak sigortaları ödenmekte olup, ayrıca her ay düzenli olarak da eğitimleri firmamız tarafından verilmektedir.

Ataşehir Eşya Depolarken Sigorta Yapıyor Mu

Firmamız eşyalarınıza en ufak bir zarar ya da ziyan durumu gelmemesi adına iş öncesi, yani işi teslim almadan evvel özel sigorta acentelerimizin de desteği ile gerekli olan tüm sigortalama işlemlerini yapmaktadır ve işi sizden öyle teslim alarak, hizmet sunmaktadır. Kesinlikle sigortasız bir şekilde hizmet sunmayan

Ataşehir eşya depolama firmamızın tek amacı para kazanmak olmayıp, sizlerin memnuniyetini de kazanabilmektir. Bu sebepten ötürü de firma olarak depolanacak eşyalarınız sigortalanıp, tarafımıza zimmetlenmektedir. Bu sayede de eşyalarınıza karşı en ufak bir zarar durumu geldiği zaman firmamız bunun telafisini sizlere karşılamaktadır.

Ataşehir Eşya Depolama Hizmetinin Ücreti Nedir

Firma olarak bizler siz değerli müşterilerimizin ceplerini yakmayacak bir ücret anlayışındayız. Tabi ki bu ücret ve fiyat politikamız günümüz şartları durumuna göre de değişkenlik gösterebilmektedir. Diğer rakip eşya depolama firmaları gibi baştan salacak bir eşya depolama anlayışından uzak duran firmamızın amacı para kazanmaktan öte sizlerin gönül rızasını ve memnuniyetini almaktır.

Para her zaman bizim için ikinci plandadır. Eşya depolama firmamızın misyonu ve vizyonu güler yüzlü hizmet vermektir. Sizlerde deneyimi, kalitesi, profesyonelliği, işçiliği, tecrübesi ve samimiyeti en üst seviyede olan firmamızdan böylesine muazzam bir eşya depolama hizmeti almak istiyorsanız tarafımıza iletişim kanalları üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulanlar
Eşya Depolama Ücretleri Ne Kadar?

eşya depolama alanları ücret bilgisini yazımız içerisinde tablo halinde ayrıntılı bir şekilde sunduk. Bununla beraber Oda depo fiyatları aylık ortalama 300 tl den başlamaktadır.

Depo Alanları Temiz Midir?

Depolarımız her gün düzenli olarak dezenfekte edilir. Pandemi döneminde Korona Virüse karşı önlemler alıyoruz.

Depolama ve nakliye aynı firma yapabilir mi?

Eşyalarınızı depolama yaptırdığınız firmaya yine nakliyede yaptırmanızda yarar var hem depo hem nakliye olarak bizden hizmet alabilirsiniz.

Covid-19 Özel Eşya Depolama % 30 İndirimli
Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 kapsamında firmamız tüm depolama işlemlerinde % 30 varan indirimler başladı
1+1odalı depo fiyatı350 TL
2+1odalı depo fiyatı450 TL
3+1odalı depo fiyatı550 TL
4 +1odalı depo fiyatı650 TL
Villa Ofis Fiyatlari Firmamızla İletişime Geçin

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Bekir Özsoy
  Bekir Özsoy
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  Hemen Ara