trende

Avcılar Eşya Depolama

Avcılar Eşya Depolama

Selamlar değerli ve kıymetli Avcılar semti sakinleri Bizler İstanbul ili Avcılar eşya depolama hizmeti sunmakta olan ve yıllardır bu işi yapan bir firmayız.

Kuruluşumuzun ilk yılından bugünlere kadar yüzlerce eşya depolama hizmeti verdik ve vermeye de devam ediyoruz. Sizlerde bizim gibi eşya depolama alanında yıldız bir firma olma özelliği gösteren gösteren işletmemizden tam donanımlı, profesyonel, kaliteli ve uzman bir hizmet almak istiyorsanız hemen bizlere irtibat kanallarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Avcılar eşya depolama firması olarak sektöründe birçok kez ödüller aldık ve almaya da devam ediyoruz. Firma olarak bizler yalnızca müşteri odaklıyız ve bu yüzden diğer firmalar gibi asla gözümüzü para hırsı bürümüş değildir.

Avcılar Eşya Depolama Güvenilir Mi

Avcılar eşya depolama firması olarak sizlerin güvenini kazanabilmek için elimizden gelen aksiyonları almaktayız. Bizler sanki kendi ev eşyalarımız için depolama hizmeti sunuyor edasında sizlerin eşya depolama hizmetini yapmaktayız. Herhangi bir şekilde en ufak bir eşyanıza dahi zarar gelmemesi adına iş öncesi tüm planlarımızı firmaca ekip kitlemiz ile beraber yapmaktayız.

Avcılar Eşya Depolama
Avcılar Eşya Depolama

Bizden geçmişten bugüne kadar hizmet alan tüm müşterilerimiz kesinlikle memnuniyetsiz kalmayıp, aksine bizlerden memnun kaldıkları için yeni bir hizmet talebinde bulunmaktadır. Avcılar eşya depolama işletmesi olarak sunduğumuz bu hizmet için sizler memnun olunca bizlerde sizin memnuniyetinizden dolayı mutluluk duymaktayız. Sizler firmamız için çok değerlisiniz ve her biriniz kıymeti bizim için ayrı ayrıdır.

Avcılar Eşya Depolamayı Nasıl Yapıyor

İşletmemiz eşya depolama hizmeti sunmadan evvel siz kıymetli müşterilerimizde gerekli tüm anlaşmaları iş öncesi yapmaktadır. Bütün sigortalama işlemleri olsun, depolanacak eşyalarınızın firma aracımıza deneyimli ve tecrübeli ekiplerimizin yardımıyla yüklenmesi olsun A’dan Z’ye tüm planlamalarımızı iş öncesi yapmaktayız ve bu şekilde ilerlemekteyiz.

Sizlerin de uygun gördüğü ve bizim içinde uygun olan bir takvim aralığında eşyalarınızın depolama işlemi gerçekleştirilmektedir. Eşyalarınıza karşı gelebilecek herhangi bir en ufak olumsuz durum yine firmamızın sorumluluğunda olup, firmamızın bu durumun telafisini sağlamaktadır. Diğer firmalar gibi ağız yoluyla söz vermeyen firmamız, yaptığı tüm depolama işi için gerekli olan sigortalama ya da diğer işlemleri belgeler eşliğinde yapmaktadır.

Avcılar Eşya Depolama Sigortalı Mı

Bizler firma olarak çalıştırdığımız işçilerden tutun yaptığımız işe kadar her bir şeyin sigortasını yapmaktayız. Özel sigorta firmalarımız sayesinde depolanacak olan tüm eşyalarınızın zimmeti sigortalanarak Avcılar sigortalı eşya depolama firmamızın sorumluluğuna geçmektedir.

Rakip firmalar gibi ne olduğu belirsiz şekilde tabiri yerinde ise ayak üstü söz vermeyen eşya depolama firmamız sizlerin memnuniyeti elinden gelenin en iyisi yapmaya gayret göstermektedir. En küçük ev eşyanızdan tutunda en büyük ev eşyanıza kadar tek tek belgeler eşliğinde sigortalanarak hizmet sunulmaktadır. Ayrıca bizler tüm elemanlarımızın da sigortalama işlemini yakından takip ederek, her ay düzenli bir şekilde sigortalarını ödemekteyiz.

Avcılar Eşya Depolama Fiyatı Ne Kadar

Avcılar lider eşya depolama firması olarak fiyat politikamızda da yine müşterilerimizin memnuniyetini düşünen bir anlayış benimsemekteyiz. Diğer birçok sözde ev eşyası depolama hizmeti sunan firmanın baştan savma hizmeti ve uçuk fiyatlarından sizlerde sıkıldıysanız eşya depolama konusunda bir numara olan Avcılar eşya depolama firmamıza gönül rahatlığı ile güvenebilirsiniz.

Sizlerin hem güncel şartlara göre, hem de bütçenize göre en uygun fiyat rakamını vermeyi başarabilen firmamızdan sizlerde doğru, kaliteli, sağlam, tam donanımlı, güler yüzlü, profesyonel, güzel işçilik gibi birçok özelliği bünyesinde bulunduran firmamızdan hizmet almak istiyorsanız tarafımıza irtibat kanalları üzerinden haftanın her günü 24 saat ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulanlar
Depolama Sistemi nasıl Çalışır?

Depolarımız yüksek katlarda tutulur. Rutubet ve küflenme kesinlikle olmaz. Covid-19 nedeniyle önlem alınmaktadır. Her gün dezenfekte edilir.

Kaç yılından bu yana eşya depolama hizmeti verilmektedir?

Eşya depolama hizmeti son zamanlarda en çok rağbet gören hizmetlerden biridir. Firmamız uzun bir süredir bu konuda hizmet almak isteyen müşterilerine kapsamlı bir çalışma gerçekleştirmektedir. Günlük, aylık, haftalık olarak depolanabilen eşyalarınız için fiyat bilgisi almak adına firmamızı aramanız yeterlidir. Ayrıca eşyalarınız depolama süresi boyunca sigortalı muhafaza edilmektedir.

Eşya depolama fiyatları ne kadar?

eşyalarınızın miktarına göre depolama fiyatlarımız belirlenmektedir.

  Kampanya

  Dev Kampanya Başladı Covid 19 Kampanyası % 30 İndirim

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Bekir Özsoy
  Bekir Özsoy
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  Hemen Ara