trende
Bakırköy Eşya Depolama

Bakırköy Eşya Depolama

Merhaba kıymetli İstanbul ilimizin Bakırköy ilçesi sakinleri. Bizler Bakırköy eşya depolama firması olarak geçmişten günümüze kadar siz değerli müşterilerimize tam donanımlı ve doğru bir hizmet sunmaktayız. Firmamız kurulduğu ilk günkü heyecanı ile aynı temposu ile günümüzde de aktif bir şekilde ev depolama hizmetini sizlere sunmaktan onur ve gurur duymaktır. Bizlerin amacı firma olarak siz kıymetli müşterilerimize kaliteli işçilik ile profesyonel bir beceride hizmet sunabilmektir. Geçmişte de firmamızdan hizmet alan hiçbir müşterimiz daha bugüne kadar memnuniyetsizlik duymamıştır. Bizlere geri dönüş sağlayan müşterilerimiz ya teşekkür için dönüş yapmaktadırlar ya da yeni bir hizmet alabilmek amacı ile ulaşmaktadırlar. Sizlerde doğru ve düzgün bir şekilde depolama hizmeti almak istiyorsanız Bakırköy eşya depolama firmamızdan haftanın her günü istediğiniz saat hizmet alabilirsiniz.

Bakırköy Eşya Depolama Firmasına Güvenebilir Miyim

Bakırköy eşya depolama firmamıza kesinlikle gönül rahatlığı ile güvenebilirsiniz. Çünkü firmamız sizlerin ev eşyaları olsun, ofis eşyaları ya da iş yeri eşyaları olsun taşıyarak depolama hizmeti sunmadan önce gerekli sigortalama işlemlerini iş öncesi sağlamaktadır. Özel anlaşmalı olduğumuz sigorta firmalarımız aracılığı ile tüm eşyalarınız A’dan Z’ye firmamızın zimmetine sigortalanmaktadır ve en ufak bir zarar gelmesi halinde bu zararı yine Bakırköy eşya depolama firmamız karşılamaktadır. Diğer eşya depolama firmaları gibi yaptığımız işi tabiri yerinde ise kara düzen yapmayım, üst kalitede bir hizmet vermekteyiz.

Bakırköy Eşya Depolama
Bakırköy Eşya Depolama

Bakırköy Eşya Depolama İşlemini Nasıl Yapıyor

Firmamız öncelikli olarak anlaşmalar doğrultusunda sizlerden işi teslim alıyor. Teslim aldığı işi ise belirli program ve planlamalar çerçevesinde nakliyat işlemini başlatıyor. Nakliyat işleminde ise öncelikli olarak depolanacak olan tüm eşyalarınız özenli bir biçimde paketlenerek, kargo tarzı hale getiriliyor ve nakliye aracımıza bu konuda bilgi sahibi olan elemanlarımız yardımı ile yükleniyor. Eşyalarınız yüklendikten sonra ise daha önce eşyalarınızın kapasitesine uygun şartlarda belirlemiş olduğumuz depo adresimize taşınıyor. Taşıma işlemi bittikten sonra ise eşyalarınız yine aynı özen ile nakliye aracımızdan indirilerek depolama işlemi sağlanıyor. Depolama alanlarımız tamamen güvenilir olup, online olarak sürekli 7 gün 24 saat kameralar sayesinde izlenmektedir.

Bakırköy Eşya Depolama Sigortalama İşlemi Yapıyor Mu

Firmamız işi sizden teslim aldıktan sonra en küçük eşya parçanızdan tutunda en büyük eşya parçanıza kadar sigortalama işlemini gerçekleştiriyor. Sigortalama olayında ise anlaşmalı olduğumuz sigorta acenteleri sayesinde belge üzerinde eşyalarınıza karşı herhangi bir şekilde olumsuz durum gelmemesi adına ya da eşyalarınızın kırılıp, dökülmemesi adına sigortalama işlemi gerçekleştiriliyor. Senelerdir eşya depolama alanında aktif bir rol oynayan firmamız ayrıca bu alanda da birçok defa ödüller almıştır. Sigortalama işleminde ise firmamızın tek amacı yine müşterilerimizin güvenini ve memnuniyetini kazanabilmektir. Bu nedenden ötürü de sizlerde sigortalama işlemi ile güven arz eden firmamızdan depolama hizmeti almak istiyorsanız iletişim kanallarımız yardımı ile işletmemize ulaşabilirsiniz.

Bakırköy Eşya Depolama İçin Ne Kadar Ücret İstiyor

Eşya depolama firması olarak bizlerden alacağınız depolama hizmetine göre fiyatlarımız ve ücretlerimiz değişmektedir. Örneğin; ev eşyası depolama hizmeti istiyorsanız bu duruma göre fiyat politikamız bulunurken, ofis eşyası depolanmasında ise farklı şekilde fiyat politikamız bulunmaktadır. Ancak bizler Bakırköy eşya depolama firması olarak amacımız parada kazanmaktan öte, müşteri kazanmaktır ve bu sebepten dolayı da para kazanmak bizim için ikinci plandadır. Tabi ki bizlerinde kendi bünyemizde çalıştırmış olduğumuz elemanlarımız var ve bunlarda belirli maaşlar ile bu işi yapmaktadır. Ancak buna rağmen bizler siz değerli müşterilerimize karşı en uygun fiyatlar üzerinden hizmet sunmaya özen göstermekteyiz. evden eve nakliyat

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Bekir Özsoy
Bekir Özsoy
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Hemen Ara