trende

Eşya Depolama

15.12.2020
98
Eşya Depolama

Eşya Depolama

Günümüzde NetWork depolama hizmetine birçok insan ihtiyaç duymaktadır. Fazlalık gelen eşyalarına yer bulamayan insanlar çözümü eşya depolama işlemi yapan firmalarda aramaktadır. Eşya depolama firmaları her türlü eşyaların depoya alınım güvenli bir biçimde stoklanması konusunda yardımcı olan firmalardır.

Bu firmalardan alacağınız hizmet sayesinde fazla olan eşyalarınızı rahatlıkla depolama işlemine tabii tutabileceksiniz. depolama alanında günümüzde birçok firma bulunmaktadır. Ancak bu firmalardan yalnızca bir elinde parmağını geçemeyecek kadar eşya depolama firmaları işini düzgün yapabilmektedir. Geri kalan firmalar ise işini baştan savma yaparak müşterilerinin gözünde olumsuz bir profil bırakmaktadır. Bizde firma olarak senelerdir depolama alanında tam donanımlı ve sağlam destek sunabilmek üzere siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. Her türlü eşyalarınızı gönül rahatlığı ile firmamıza emanet edebilirsiniz.

Depolama İşlemi Nasıl Yapılmaktadır

Depolama işlemi sizlerin depolanmasını istediğiniz eşyalarınızın az ya da fazla olması durumuna göre özel olarak kapasiteye sahip olan depolama merkezlerimizde gerçekleştirilmektedir. Depolanmasını istediğiniz tüm eşyalarınız sizin onayınız eşliğinde sizden teslim alındıktan sonra eşyalarınızın durumuna göre en uygun olan depolama merkezine götürülerek depolama eşya depolama işlemi yapılmaktadır. Eşya depolama işleminde firmamızın her şeyden önemlisi eşyalarınıza herhangi bir biçimde zarar gelmemesi adına çalıştırmış olduğu işçilerini özenle seçmesidir. Kesinlikle kadromuzdan çalıştırdığımız ekip arkadaşlarımızın hiç birisi deneyimsiz olmayıp, aksine her ay düzenli olarak kendilerine eğitimler verilmektedir ve gelişimi sağlanmaktadır. Sizlerde doğru bir eşya depolama hizmeti almak istiyorsanız firmamızın iletişim hatları üzerinden tarafımıza ulaşabilirsiniz.

Depolama Hizmetini Nasıl Alabilirim

Sizlerin de fazlalık gelen eşyaları var ise Ev eşyası depolama firmalarına danışarak fazla olan eşyalarının depolanması konusunda hizmet alabilir. Bizlerde firma olarak bu sektörde en iyisi olma konusunda önde gelmekteyiz. Her türlü eşyalarınızı en kaliteli, en iyi, en güvenilir ve en sağlam bir biçimde depolamaktayız.

Eşya Depolama
Eşya Depolama

Eşya Depolama deyince birçok müşterimizin kafasında şöyle bir soru oluşuyor, “ acaba eşyalarım depolanırken zarar gelir mi? “ kesinlikle hiçbir eşyanıza karşı zarar gelmemesi adına iş öncesi gerekli sigortalama işlemlerini  firmamız sizinle yapmaktadır. Daha sonra ise gerekli aksiyonlar ve planlamalar firmamız bünyesinde ekip arkadaşlarımızla birlikte yapılarak doğru olan bir gün içerisinde eşyalarınızın depolama işlemi başlatılmaktadır. Filomuzda bulunmakta olan büyük ev eşyası taşıma araçlarımız eşliğinde eşyalarınız depolanacağı alana götürülmektedir.

Tabi ki tüm işlemlerden önce bütün eşyalarınız araç içerisine dikkatli bir biçimde yüklenip, bu şekilde taşıma işlemi için onay verilmektedir. Eşyalarınız depolanacağı yere getirildikten sonra ise yine aynı itina ile tüm eşyalarınız özenle indirilerek depolama işlemi gerçekleştirilmektedir. Sizlerde firmamızdan tam teşekkülü bir eşya depolama hizmeti almak istiyorsanız bizlere irtibat hatlarımız üzerinden 7/24 ulaşabilirsiniz. NetWork Depolama 0532 700 67 94

Ev Eşyası Depolama Ücreti Ne Kadar

Eşya depolama ücretlendirilmesi depolanacak eşyanın durumuna göre değişmektedir.  Depolayacağınız eşya adedi fazla ise ve depolamak için kiralayacağınız alanın kapasitesi de bu yönde fazla eşyayı alabilecek düzeyde ise buna göre ücretlendirme belirlenir. Ancak bizler firma olarak size sunacağımız bu hizmet için bütçenizi de hesaba katarak, en iyi fiyat politikasını ön plana çıkarmaktayız.

Eşya depolaması firması olarak bizler için paradan önce müşterilerimizin bizlerden almış olduğu hizmetten memnun kalması gelmektedir. Bu sebepten ötürü de para ve ücretlendirme bizler için her zaman ikinci planda yer almaktadır. Sizlerde eşya taşıma konusunda işinin ehli olan firmamızdan kaliteli, profesyonel ve doğru bir hizmet alabilmek için firmamızın irtibat hatları üzerinden tarafımıza haftanın 7 günü 24 saat bizlere ulaşabilirsiniz.

Sigortalı Ev Eşyası Depolama

Sigortalı eşya depolama hizmetinde amaç depolanacak olan eşyaların firmaya sigortalanmasıdır. Çünkü sigorta yapıldığı zaman eşyalarınıza en ufak bir biçimde zarar gelmesi halinde firma bu zararı müşterisine karşılayacaktır

Sıkça Sorulanlar
Eşya Depolama Sistemi Nasıl Yapılmakta?

Depolarımız yüksek katlarda tutulur. Rutubet ve küflenme kesinlikle olmaz.

Covid – 19 Önlemlerini Alıyor Musunuz?

Covid-19 nedeniyle önlem alınmaktadır. Her gün dezenfekte edilir.

Depolama Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Eşya Durumuna Göre değişir (2+1, 3+1) parça eşya göre fiyatladırılır

Bize Sorabilirsiniz
Aktif Kampanyalar
Firmamız Da Dev Kampanya % 30 İndirim
Dünyayı saran Covid-19 karşı bu zor pandemi şartların da firmamız eşya depolama hizmetinde büyük indirime gitmiştir %30 varan indirimler başladı
Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Bekir Özsoy
  Bekir Özsoy
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  Hemen Ara