trende

Etiler Eşya Depolama

03.12.2022
199
Etiler Eşya Depolama

Etiler Eşya depolama hizmeti genellikle birçok insanın günlük hayatta bile ihtiyaç duyduğu bir şeydir. Bu gibi durumlar da fazla olan eşyalarınızı kolay bir şekilde depolayarak fazlalıklardan kurtulmak mümkün. Özellikle yeni bir eve taşınırken bazı eşyalar taşınacağınız eve sığmaz. Bu eşyaların bir kısmı ya ihtiyacı olan birine verilir yada eşya depolama alanlarına yerleştirilir.

Etiler Eşya Depolama
Etiler Eşya Depolama

Etiler Eşya Depolama Firması

Şile eşya depolama alanında devreye bizler girerek fazla olan eşyalarınızı kolay bir şekilde depolamaktayız. Uzun yıllardır hem nakliye hem de depolama alanında hizmet veren firmamız birçok müşteriye de hizmet vermeye devam eder. Etiler eşya depolama firması olarak çok uygun fiyatlara hizmet vermekteyiz. Etiler ev eşyası depolama diğer firmalara göre daha uygun fiyatlara hizmet veriyoruz. Müşteriler için fiyat bilgisi oldukça önemlidir. Bu nedenle müşterilerimiz çok uygun fiyata hizmet almak isterlerse bizlerle iletişime geçebilirler. Bu alanda uzman olan ekibimiz sizlere en iyi şekilde hizmet verir.

Etiler Eşya Depolama Firmaları Önemi

Eşya depolama işi birçok insan için oldukça maliyetli bir iştir. Bu nedenle eşya depolama işi yapacağınız zaman eşyaları iyi bir şekilde ayarlamak gerekir. Çünkü depolama hizmeti veren firmalar eşyaya göre sizlere bir fiyat verir. Eğer depolama hizmeti süresi az olacaksa firmayla görüşerek ona göre bir fiyat almak gerekir. İhtiyacınızı doğru bir şekilde belirlemek aynı zamanda maddi açıdan da sizi rahatlatır.

Ev veya ofisinizde fazla olan eşyaları depolama hizmeti veren firmamıza vererek eşyalarınızın azalmasını sağlamak da mümkün. Bu nedenle birçok kişi tarafından eşya depolama önemlidir. İyi ve kaliteli bir firma bulduğunuz zaman eşyalarınızı güvenli bir şekilde burada saklamak mümkün. Aynı zaman da istediğiniz zaman bu eşyaları da buradan alabilirsiniz.

✅ FirmaNetwork Depolama ✅
✅ Firma Faaliyet :Network Depolama Sigortalı Depoalma ✅
✅ Hizmet Bölgesi :Türkiye’nin Her Bölgesine ✅
✅ Firma Kuruluş :1988’den beri ✅
Kurumsal Kimliğimiz

Güvenli Etiler Eşya Depolama Şirketi Seçimi

Nakliyat firmalarının bir çoğu eşyaların büyük ve küçüklüğüne bakmadan uzun vadeli olarak hizmet vermeye devam eder. Ürünlerin tek tek kontrol edilmesi, taşınması ve yerleştirilmesi nakliyat alanında oldukça önemlidir. Her bir ürünün sağlıklı bir şekilde korunması ve muhafaza edilmesi her nakliye firmasının yaptığı bir şey değildir. Bu nedenle müşteriler ciddi anlamda sorun yaşayabiliyor. Ancak firmalara giderek yüz yüze görüşme sağlamak daha sağlıklı olacaktır. Eşyalarınızın nasıl bir ortamda muhafaza edildiği ve ne kadar derece de kaldığı önemlidir. İyi bir şekilde hizmetlerini sürdüren firmalar bu konuda sizlere daha iyi bir hizmet verir. Firmamız tüm müşterilere ait olan eşyaları güveniz bir şekilde muhafaza eder. eşya depolama firması olarak bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Etiler Sigortalı Eşya Depolama

Etiler sigortalı eşya depolama şirketimiz her türlü çeşit eşyayı depo alanlarında korunaklı bir şekilde depolar. Depo alanlarımız 7/24 güvenlik kameraları ile izlenmektedir. Bunun yanı sıra aynı şekilde Güvenlik Personeli ve Bekçi mahareti ile de korunmaktadır.

Eşyalarınız kapalı ve kilitli bölmelerde muhafaza edilmektedir. Eşyaların zarar görmemesi adına her türlü tedbiri alıyoruz. Eşyaların taşımasını ve özenle paketlenerek korunmasını sağlıyoruz. Depolarımıza yerleştirilen eşyaların belirlenen süre zarfında depolarımızda saklanmasını sağlıyoruz. Dilediğiniz zaman aynı gün eşyalarınızı belirlediğiniz alanda teslim edip kurulumları gerçekleştiriyoruz.

Etiler Eşya Depolama Fiyatı Ne Kadar

Etiler ev, ofis veya iş yeri eşyalarınızın depolanması için istediği ücret eşyalarınızın durumuna ve fazlalık oranına göre değişmektedir. Tabi ki bu rakam günümüz şartlarına göre de belirlenmektedir. Ancak firma olarak eşya depolama hususunda ücret konusu bizler için her zaman son plandadır.

Etiler Eşya Depolama Fiyatları0-6 Ay Arası Aylık Depolama Ücreti+6 Ay Süreli Aylık Depolama Fiyatları
1+1 Ev Eşyası Depolama Ücreti550 + KDV600 + KDV
2+1 Ev Eşyası Depolama Fiyatı650 + KDV700 + KDV
3+1 Ev Eşyası Depolama Ücreti750 + KDV850 + KDV
GÜNCEL Fiyat Tablosu

Etiler Evden Eve Depolama

Etiler evden eve nakliyat Depolama hizmeti ev taşıma firmalarının ev, işyeri veya ofis eşyalarının müşteri isteği doğrultusunda geçici olarak depolarda bekletilmesidir. Taşıması yapılacak bir yerin nakliyesi planlandığı gibi ileri bir tarihte olması durumunda yapılır. Eve taşınma sürecinin minimum 2-3 ay gibi süreceği durumlarda yapılır.

Etiler Depolama Ücretleri Ne Kadar?

Depo ücretlerimiz hacme göre hesaplanır. Depolama Ücretleri sayfamızdan ayrıntılı inceleye bilirsiniz. Ayrıca aylık 100 tl den başlayan ücretlerle hizmet sunulur.

Depo Alan Hacmi Ölçüleri Nedir?

Depo alanlarının hacim ölçüleri 3-5-8-12-15-20 Metre Küp ölçüleri ile hesaplanır. Dilediğiniz ölçülerde isteğe bağlı depolama alanları sunuyoruz.

Depolar Hijyenik Midir?

Depolarımız hijyeniktir. Depo alanlarımız rutin olarak haşere, böcek ve virüslere karşın ilaçlanarak dezenfekte edilir.

Kişiye Özel Kilitli Depo Var Mı?

Kişiye özel kişisel depolama alanlarımız mevcuttur. Bu depolarımız kilitli olup, anahtarı sadece müşterimizde bulunur.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Bekir Özsoy
Bekir Özsoy
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Hemen Ara