trende

Ev Eşyası depolama

15.12.2020
72
Ev Eşyası depolama

Ev Eşyası Depolama

Ev eşyası depolama hizmeti titizlik ile yapılması gereken bir iştir. Bu sebepten dolayı da bu iş her firmaya teslim edilmemesi gerekmektedir. eşya depolama konusunda sağlam bir güvenilirliğe sahip olan ve tam donanımlı alanı olan ev eşya depolayan firmalara bu iş teslim edilmelidir. Bizlerde ev eşyası depolayan firma olarak her türlü fazla gelen ya da normal evinizin eşyalarının depolanması konusunda siz değerli ve bizler için bir o kadar kıymetli olan müşterilerimize tam donanımlı bir hizmet sunmaktayız.

Yıllardır ev eşyası depolama konusunda hizmet vermekte olan firmamız geçmişten bugüne dek hiçbir müşterisini yarı yolda koymayarak, her türlü ev eşyalarının depolanması konusunda profesyonel bir hizmet sunmuştur. Sizlerde kaliteli, güvenilir, sağlam ve tam donanımlı bir şekilde ev eşyalarınızı emin ellere teslim ederek, depolanmasını istiyorsanız firmamızın irtibat hatları üzerinden tarafımıza haftanın 7 günü 24 saat, kısacası her an ulaşarak, deneyimli müşteri temsilcimizden bilgi edinebilirsiniz.

Ev Eşyası Depolama Hizmeti Güvenilir Mi

Ev eşyası depolama işlemi gerçekleştirilmeden önce tüm güvenlik iş öncesi firmamız tarafından sağlanmaktadır. Gerekli anlaşmalar siz değerli müşterilerimiz eşliğinde sağlandıktan sonra depolanacak eşyalarınız adresinden teslim alınarak en uygun olan depolama alanımıza taşınmaktadır. Depolama alanlarımız 7 gün 24 saat özel güvenlik ve kameralar eşliğinde izlenmekte olup, eşyalarınıza karşı gelebilecek en ufak herhangi bir hırsızlık durumunun da önüne geçilmektedir.

Eşya depolama konusunda firmamız bu işi yapmakta olan ekip kadromuz sayesinde eşyalarınıza en ufak bir zarar gelmemesi adına iş öncesi tüm planlamaları A’dan Z’ye yapmaktadır. Sizlerde ne iş yaptığını bilen bir eşya depolama şirketine iş yaptırmak istiyorsanız firmamıza eşyalarınızı gönül rahatlığı ile teslim edebilirsiniz.

Ofis Eşyası Depolama Hizmeti Nasıl Yapılmaktadır

Ev Eşyası depolama
Ev Eşyası depolama

Ofis eşyası depolama işleminde öncelikli olarak depolanacak olan eşyalarınızın kapasitesine uygun olan yerimiz eşyalarınız için hazır hale getirilmektedir. Sonrasında ise eşyalarınız özenle paketlenerek nakliye aracına taşınmaktadır.

Eşyalarınız nakliye aracımıza yüklendikten sonra depolama merkezine götürülmektedir ve özel ekip kadromuz sayesinde eşyalarınız özenle aracımızdan indirilerek depolama merkezimize istiflenmektedir. Depolanacak olan ev eşyalarınıza karşı en ufak bir şekilde zarar gelmemesi adına iş öncesi gerekli olan tüm sigortalama işlemleri firmamızda sağlanmaktadır ve sigortalama işleminden sonra ev eşyası depolama hizmeti sizlere sunulmaktadır.

Ev eşyası depolama hizmetiyle alakalı olarak kafanıza takılan başka sorularınız var ise firmamızın irtibat kanallarından tarafımıza 7/24 ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Ev Eşyası Depolama Fiyatı Ne Kadar

Siz değerli müşterilerimizin kafasındaki en büyük sorulardan bir tanesi de “ eşya depolama fiyat ne kadar? “ sorusudur. Bizler için fiyat rakamından önce müşterilerimizin firmamızdan almış olduğu hizmetten memnun kalmaları gelmektedir. Bu sebepten ötürü de firma olarak bizler için size sunacağım hizmetin kalitesi ücret politikasından önce gelmektedir. Amacımız siz değerli müşterilerimize karşı profesyonel, kaliteli, doğru, düzgün, güler yüzlü ve dürüst bir hizmet sunabilmektedir. Diğer birçok eşya depolama firması gibi üstün körü bir hizmet sunup, amacımız sadece para kazanmak değildir.

Aynı kendi evimizdeki ev eşyalarımızı taşıyor zihniyetinde sizin eşyalarınızı depolarken özen göstermekteyiz. Sizlerde ev eşyası depolama konusunda bu işi doğru bir firmaya teslim etmek istiyorsanız işletmemize hemen ulaşabilirsiniz. Fiyatlandırma ve ücretlendirme ile alakalıda olarak yine firmamız müşteri temsilcisine ulaşım sağlayarak, gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Biz ev eşyası depolama firması olarak misyonumuz ve vizyonumuz müşterilerimizin aldıkları hizmetten memnun bir biçimde ayrılmasını sağlayabilmektir.

Hizmet Özellikleri
Fotoğraf Galerisi
Sıkça Sorulanlar
Paketlemede nelere dikkat edilmelidir?

Paketleme hizmeti verilirken eşyalara özel şekilde ambalajlama malzemeleri kullanılması gerekir.

Eksper hizmetleri ücrete dahil mi?

Firmamızda profesyonel ekibimiz tarafından verilen eskper hizmetleri ücretsiz olup eşyaların zarar görmeden taşınması için çok önemlidir.

Firmanızda nakliye hizmetlerinde eşyaların taşınmasında araç seçimi nasıl oluyor ?

Firmamızda eşyaların taşınmasında en uygun araç seçimi yapmak için eksper hizmetleri verilmektedir.

Bize Sorabilirsiniz
Sigortalı Eşya Depolama

Sigortalı eşya depolama hizmetinde amaç depolanacak olan eşyaların firmaya sigortalanmasıdır. Çünkü sigorta yapıldığı zaman eşyalarınıza en ufak bir biçimde zarar gelmesi halinde firma bu zararı müşterisine karşılayacaktır. Sigortalı depolama hizmeti gayet güvenilir bir hizmettir. Bizlerde bu yüzden firma olarak tüm müşterilerimize her türlü eşyalarının depolanmasında sigortalama da yapmaktayız.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Bekir Özsoy
  Bekir Özsoy
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  Hemen Ara