trende

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
NetWork Eşya Depolama

Eşya Depolama sektöründe 30 yılı aşkın süredir en çok tercih edilen firmaların başında geliyoruz. Uzman personellerimiz ve geniş araç filomuzla her zaman en iyi depolama hizmetini sunuyoruz. Tamamen profesyonel bir nakliyat süreci yaşamak istiyorsanız kurumsal bir firmayı tercih ederek bu zorlu süreci sorunsuz halledebilirsiniz.

Çözüm Ortağınız
  • Magmaweld Ofis Eşyası Depolama
  • Ayşe Kulin Ev Eşyası Depolama
  • Nova Reklam Ofis Tanıtım Mazemesi Depolama
  • rosi Hanım Eşya Depolama

Detaylı çözüm ortaklarımız firmamız dan istiye bilirsiniz istanbulda tek ve ilk oda sistemi olan depolama firması Network Depolama

Çalışma Sistemimiz
Depolama Sistemi Nasıl Çalışır?

Ev eşyalarımı depolamak istiyorum diyorsanız eğer muhakkak bilmeniz gereken bir konu var, o da kiralık eşya depolarının nasıl çalıştığı… Yurtdışında uzun zamandır kullanılan kiralık eşya deposu sistemi ülkemizde son zamanlarda popüler olmaya başlamıştır. Kiralık eşya deposu aslında gerçekten çok yararlı bir sistem. Çünkü hepimizin evlerinde zaman zaman fazla eşyalar oluyor. Vazgeçemediğimiz ama bir işimize yaramayan eşyalar hem hayatımızda hem de evimizde fazlasıyla yer tutuyor. Taşınacaksınız ama yeni ev mi bulamadınız yoksa tayin oldunuz lojmanı boşalttınız ama yeni bir lojman şu an için yok. Bu noktada tam ihtiyacınız olan şey bir depo kiralamak. Kayak yapmayı çok seviyorsunuz ama kayak malzemeleriniz stüdyo evinizde çok yer kaplıyor. Koleksiyonunu yaptığınız takımınızın formalarını dolapta sakladığınız için forma dışında eşyalara yer kalmadı. Böyle bir durumda ise kısa süreli bir eşya deposu kiralama problemlerinizi çözecektir.

Ev ve ofis taşıma konusunda ülkeminiz en profesyonel firması olan NetWork Profesyonel Eşya Depolama şirketi 30 yıllık tecrübesi ile eşya deposu kiralama hizmetini en üst kalite ile sizlere sunmakta. Her detayıyla planlayarak hayata geçirdiğimiz projemiz dünya standartlarında olup müşteri memnuniyeti odaklıdır.

Nasıl Bir Yol İzlenmeli?

Kiralık eşya deposunun çalışma sistemi aslında basittir ama sizin değerli eşyalarınızı nasıl bir süreç ile bizlere teslim edeceğinizi bilmek eminim içinizi rahatlatacaktır. Bu basit çalışma sisteminin seçeceğiniz nakliye firmasında olduğundan emin olmanızı öneririz. Bunlar gözden geçirdiğinizde eşya eşyalarınızın saklanma sürecinin daha verimli olacağına emin olabilirsiniz.
Herşeye başlamadan önce size düşen hangi eşyalarınızın gönderilecek hangi eşyaların size kalacak eşyalar olduğuna emin olmanız. Taşınma için size uygun olacak zamana da karar verdikten sonra bizleri arama vaktiniz gelmiş demektir.
Sizler bizleri aradıktan sonra taşıma uzmanlarımız alım yaptırmak istediğiniz konum ve adrese gelerek bize teslim edilecek eşyalarınızın listesini çıkartacaktır. Bu çıkartılan liste aynı zamanda eşyalarınızın değerini bilmemiz ve onaylamanız açısından önemlidir.

Kiralık eşya depomuza konulacak parçalara karar verildikten sonra eşyalarınız profesyonel taşıma malzemeleri ile sarılarak zarar göremeyecek hale getirilecek, kutuya koyulacak küçük eşyalarınız ise dikkatlice gerekli koruyucu malzemeler kullanılarak kutulara yerleştirilecektir. Demonte edilmesi gereken mobilyalarınız getirdiğimiz ekipmanlar ile konusunda tecrübeli kişiler tarafından sökülerek teslim alınmaya hazır hale getirecektir.

Biz Bu İşin Neresindeyiz?

Konusunda eğitim almış taşıma uzmanlarımız eşyalarınızı zarar görmeyecek şekilde özel donanımlı araçlarımıza taşıyarak sabitleyip depomuza doğru yola çıkacaklar. İstanbul merkezlerimize yakın illerden ve bu illerin tüm ilçelerinden gelip eşyalarınızı alıp depolayabiliriz.

4000 m2 lik kapalı alana sahip depomuza gelen eşyalarınız kutularda saklanır. Bu kutular NetWork için özel olarak hazırlanmış ve tasarlanmıştır. Kutular nem, toz ve böcekler için izolasyona sahiptir. Eşyalarınızın zarar görmemesi birinci önceliğimiz olduğu için kiralık eşya deposunda her detayı düşündük. Bununla yetinmeyip ayda 2 kere depolarımızı ilaçlatmaktayız. Her şey için önlemimizi alsakta karşı konulamayacak doğal afet, hırsızlık ve yangın içinde tüm eşyalarınız sizin alırken belirlediğiniz değerleri ile sigortalıdır.

Bizimle İletişime Geçin
Misyonumuz

Faaliyet alanlarımızdaki profesyonel yeterliliğimizle kaliteli ve yaşama değer katan ürünler sunmak müşteri ve tedarikçilerimize değer katmak, ögrenen organizasyon kültürünün rekabet etkili güç olacağının bilinciyle müşteri memnuniyetini arttırmaktadır.

Vizyonumuz

Evden Eve Nakliyat ve Depolama faaliyetlerde Ulusal ve Uluslararası şirketlerin ve bireysel müşterilerimizin her zaman en yakın çözüm ortağı olmak.

Whatsapp
Bekir Özsoy
Bekir Özsoy
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Hemen Ara