trende

Kadıköy Eşya Depolama

Kadıköy Eşya Depolama

Kadıköy eşya depolama firması olarak bizler siz değerli ve kıymetli Kadıköy semtimizin sakinlerine ev eşyası depolama ya da ofis eşyası depolama konusunda hizmet sunmaktayız.

Kurulduğu ilk tarihten bugüne kadar yüzlerce kişinin eşya depolama hizmetini yerine getirmekte olan firmamız bu alanda da birinci sınıf kalitede bir işçilik ortaya çıkarmaktadır. Eşya depolama hususunda birçok firma bulunmaktadır.

Ancak bu firmalardan sadece bir elinde parmak sayısını geçmeyecek derecede olanı temiz işçilik ile çalışmaktadır. Bizler ise eşya depolama konusunda bugüne dek hiçbir müşterimizin yüzünü kara çıkarmadık. Bize gelen her türlü eşya depolama işini layıkıyla ve doğru işçilik yerine getirdik ve getirmeye de devam etmekteyiz. Kadıköy ev ya da ofis eşyası depolama firmamızdan vakit geçmeden sizlerde eşya depolama hizmeti almalısınız.

Kadıköy Eşya Depolama Konusunda Güven Veriyor Mu

Firmamız yapmış olduğu tüm eşya depolama hizmeti konusunda belgeler eşliğinde güven vermektedir. Zaten firmamız depolama konusunda çeşitli ödüller almıştır ve almaya da devam etmektedir. Firmamıza ait olan ve her türlü ev ya da ofis eşyasına hitap eden büyüklükte alana sahip eşya depolama merkezlerimiz 7/24 kameralar ile izlenmektedir ve bu sayede depolanan eşyalarınıza herhangi bir olumsuz durumun gelmesinin de önüne geçilmektedir.

Kadıköy Eşya Depolama
Kadıköy Eşya Depolama

Ayrıca firmamızın tüm çalışanları ve elemanları yaptıkları işin ne olduğu bilincinde olan kişilerdir ve düzenli olarak Kadıköy eşya depolama firmamız tarafından da eğitimleri verilmektedir. Firmamıza ait olan eşya depolarken kullanılacak olan tüm araçlarımızın bakım ve onarımı ise aylık düzenli olarak kontrol edilmektedir.

Kadıköy Eşya Depolamayı Nasıl Yapmaktadır

Kadıköy ev, iş yeri ya da ofis eşyası gibi bizim için önemli olan tüm eşyalarınızı özenle paketleyip, taşıyarak depolama hizmeti sunmaktadır. Öncelikli olarak siz değerli müşterilerimizle devlet onaylı gerekli olan tüm anlaşmalarımız yapılıp, iş teslim alındıktan sonra sizin de uygun gördüğünüz bir zaman diliminde eşyalarınızın durumu, yani fazlalık oranı keşif yapılıp, kontrol edildikten sonra eşyalarınızı alabilecek kapasiteye uygun olan depo merkezimiz hazırlanmaktadır ve daha sonra eşyalarınız sizden teslim alınarak depolama alanımıza taşınmaktadır.

Kadıköy Eşya Depolarken Sigorta Yapar Mı

Firmamız hem işçilerini sigortasız çalıştırmamaktadır, hem de sizlere sunacağı ev eşyası depolama ya da sigortalı eşyası depolama hizmetini sigortasız yapmamaktadır.

Sigortalama alanında uzman olan ve anlaşmalı olduğumuz sigorta acentemiz yardımı ile tüm ev ya da ofis eşyalarınız en küçüğünden en büyüğüne kadar sigortalanarak firmamız sorumluluğuna zimmetlenmektedir. Şayet eşyalarınıza en ufak bir olumsuz durum gelir ise bu durumun sorumlusu yine firmamız olmaktadır. Bizler firma olarak diğer eşya depolama firmaları gibi ne olduğu belirsiz, belgesiz bir iş yapmamaktayız.

Kadıköy Eşya Depolama Fiyatı Ne Kadar

Kadıköy ev, ofis veya iş yeri eşyalarınızın depolanması için istediği ücret eşyalarınızın durumuna ve fazlalık oranına göre değişmektedir. Tabi ki bu rakam günümüz şartlarına göre de belirlenmektedir. Ancak firma olarak eşya depolama hususunda ücret konusu bizler için her zaman son plandadır.

Bizler için en önemli konu müşterilerimizin bizlerden almış olduğu eşya depolama hizmeti konusunda memnun kalmasıdır. Diğer firmalar gibi alelacele bir iş yapmayan firmamız, sizlere sunacağı ev eşyası depolama veyahut ofis eşyası depolama konusunda tüm işleri yürütürken belirli program ve plan dairesinde çalışmaktadır. Fiyat politikamız ve kafanıza takılan diğer tüm sorularınız için deneyimli müşteri temsilcimiz ile irtibat kanallarımız üzerinden ulaşarak, danışabilirsiniz. Bizler siz kıymetli Kadıköy sakinlerine haftanın her günü 24 saat hizmet sunmaktayız.

firmamızla https://www.networkdepolama.com iletişime geçebilirsiniz network eşya depolama

Sıkça Sorulanlar
Depolama Sistemi nasıl Çalışır?

Depolarımız yüksek katlarda tutulur. Rutubet ve küflenme kesinlikle olmaz. Covid-19 nedeniyle önlem alınmaktadır. Her gün dezenfekte edilir.

Kaç yılından bu yana eşya depolama hizmeti verilmektedir?

Eşya depolama hizmeti son zamanlarda en çok rağbet gören hizmetlerden biridir. Firmamız uzun bir süredir bu konuda hizmet almak isteyen müşterilerine kapsamlı bir çalışma gerçekleştirmektedir. Günlük, aylık, haftalık olarak depolanabilen eşyalarınız için fiyat bilgisi almak adına firmamızı aramanız yeterlidir. Ayrıca eşyalarınız depolama süresi boyunca sigortalı muhafaza edilmektedir.

Eşya depolama fiyatları ne kadar?

eşyalarınızın miktarına göre depolama fiyatlarımız belirlenmektedir.

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Bekir Özsoy
  Bekir Özsoy
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  Hemen Ara