trende

Kiralık Eşya Depolama

15.12.2020
61
Kiralık Eşya Depolama

Kiralık Eşya Depolama

Kiralık eşya depolama hizmeti siz değerli müşterilerimizin eşyalarını özel alanlarımızda düzenli olarak kiralarını ödemeleri şartı ile sunulmaktadır. Sizlerin depolanması gereken eşyaları var ise kiralık eşya depolama hizmeti alabilirsiniz.

Kiralık ev eşyası depolama hizmetinde depolanması gereken tüm eşyalarınızın durumuna uygun kapasitede olan alanlara eşyalarınız yerleştirilerek bu şekilde sürekli ve düzenli olarak kontrolü sağlanmaktadır. Her türlü eşya türüne uygun olan kapasitelerde yerlerimizde eşyalarınız sürekli kameralar eşliğinde güvenilirliği sağlanarak kontrol edilmektedir.

Kiralık ofis eşyası depolama sisteminde eşyalarınızı istediğiniz her an geri teslim alabilirsiniz ya da bir bölümünü teslim alabilirsiniz. Bu durum sadece müşterilerimizin isteğine kalmıştır. Kiralık eşya depolama işlemleri gerçekleştirilmeden önce tüm aksiyonlar ve planlamalar iş öncesi hem müşterilerimiz ile yapılmaktadır, hem de iş yeri çalışanlarımızla konu değerlendirilmektedir.

Kiralık Eşya Depolama Hizmeti Nasıl Sunulmaktadır

Kiralık eşya depolama hizmetinde sizler depolanmasını istediğiniz eşyalarınıza uygun olan kapasitede yerleri kiralıyorsunuz ve kiralamış olduğunuz bu yerlerin her ay düzenli olarak ödemesini yaparak hizmet alıyorsunuz. Kiralık eşya depolama hizmetinde iş öncesi gerekli olan tüm sigortalama işlemleri müşterilerimizle birlikte yapılmaktadır.

Kiralık odalı eşya depolama da kadromuzda çalıştırmış olduğumuz profesyonel elemanlarımızın her türlü eşya taşıma ya da indirme eğitimleri düzenli olarak verilmektedir ve sigortalı olarak işçi çalıştırılmaktadır. Kiralık eşya depolama hizmetinde, kiraladığınız yere uygun olan eşyalarınız iş öncesi özenle paketlenmektedir. Paketlenen eşyalarınız daha sonra eşyalarınıza uygun büyüklükte olan nakliyat aracımıza yüklenmektedir. Eşyalarınız aracımıza yüklendikten sonra ise kiraladığınız yere taşınmaktadır. Taşıma işleminden sonra ise eşyalarınız dikkatli ve titiz bir biçimde indirilerek depolanmaktadır. Sizlerde doğru, güvenilir, yerinde, kaliteli ve profesyonel bir kiralık depolama hizmeti almak istiyorsanız firmamız haftanın 7 günü 24 saat başvurabilirsiniz. İrtibat hatlarımız sizlere hizmet sunmak üzere her an açıktır.

Kiralık Depolama Hizmetine Güvenebilir Miyim

Kiralık Eşya Depolama
Kiralık Eşya Depolama

Kiralık depolama hizmetinde depolanmasını istediğiniz eşyalarınızın nakliye aracımıza taşınmasından tutun indirilmesine kadar her anı titizlik ile izlenmektedir ve bu işi yapabilecek olan uygun kriterlere sahip elemanlar eşliğinde işlem yapılmaktadır. Kiralık depolama hizmetinde eşyalarınızın depolanmasını istediğiniz kiralık boş merkezlerimiz sürekli olarak 7 gün 24 saat kameralar eşliğinde izlenmektedir.

Herhangi bir biçimde hırsızlık olayına mahal vermeyecek donanımda yapılan kiralık depolama merkezlerimize her türlü eşyalarınızı gönül rahatlığı ile depolayabilirsiniz. Kiralık eşya depolama hizmetinde siz değerli müşterilerimize karşı güvence olması açısında iş öncesi belge üzeri her türlü sigortalama ve taahhüt yapılmaktadır ve doğrultuda sizlere hizmet sunulmaktadır.

Kiralık eşya depolama hizmetinde bizler firma olarak tek amacımız işini teslim aldığımız müşterilerimize karşı güler yüzlü ve düzgün bir hizmet sunabilmektedir. Bundan ötürü de her ay düzenli olarak hem çalışanlarımızın, hem de araç filomuzun bakımını yapmaktayız. Sizlerde profesyonel bir şekilde kiralık eşya depolama hizmeti almak istiyorsanız çok geç olmadan firmamıza ulaşabilirsiniz.

Kiralık Depolama Hizmetinin Fiyatı Nedir

Kiralık depolama fiyatı hizmetinde fiyat bizler için ikinci plandadır. Firma olarak bizler fiyattan önce müşterilerimizin bizlerden almış oldukları kiralık depolama Fiyatı hizmetinden memnuniyetleri gelmektedir. Bu sebepten ötürü de eşya depolama hizmetinde müşterilerimizin bütçelerine en uygun olacak fiyatlandırma politikası üzerinden sizlere hizmet vermeye gayret göstermekteyiz. Diğer firmalar gibi bizim işimiz sadece para kazanmak değil, müşteri kazanmaktır. Kiralık eşya depolama hizmeti konusunda birçok firma işi oldu bittiye getirerek hemen para kazanma derdindedir. Ancak bizler firma olarak en önce müşterilerimizin aldıkları hizmetten güler yüzlü bir biçimde ayrılmalarını gözetlemektir.

Hizmet Özellikleri
 • Kiralı Odalı Eşya Depolama
 • Kiralık Ofis Eşyası Depolama
 • Kiralık Uluslararası Depolama
 • Haftalık Kiralık Depolama
 • İstanbul Evden Eve Nakliyat
Fotoğraf Galerisi
Eşya Depolama Şirketi

Sunulan tüm hizmetlerini yüksek hizmet standartlarıyla sağlayan firmamız, aynı zamanda tüm hizmetlerini sigortalı olarak sunabilme potansiyeline sahiptir. Tüm hizmet ihtiyaçlarınız için çağrı merkezimize hizmet talebi bırakabilir, ücretsiz ekspertiz hizmetimizden faydalanabilirsiniz

Sıkça Sorulanlar
Depolama sigortası zorunlu mudur?

Eşya depolama da eşyalarınızın güvence altına alınması için bu sigortayı yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.

Mobilyaları battaniye ile mi taşıyorsunuz?

İstanbul eşya depolama hizmetlerinde bu tür uygulamalar yerine birinci sınıf ambalajlama malzemeleri kullanıyoruz.

Mobilyalarınız için marangoz ekibinizde var mıdır?

Eşyaların monte ve demonte edilmesi için marangoz desteği verebiliyoruz.

Sigortalı Eşya Depolama

Sigortalı eşya depolama hizmetinde amaç depolanacak olan eşyaların firmaya sigortalanmasıdır. Çünkü sigorta yapıldığı zaman eşyalarınıza en ufak bir biçimde zarar gelmesi halinde firma bu zararı müşterisine karşılayacaktır. Sigortalı depolama hizmeti gayet güvenilir bir hizmettir. Bizlerde bu yüzden firma olarak tüm müşterilerimize her türlü eşyalarının depolanmasında sigortalama da yapmaktayız.

Bize Sorabilirsiniz
Aktif Kampanyalar
Stet clita kasd gubergren, no sea takimata
Duo dolores et ea rebum. Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet. Eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat.
Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Bekir Özsoy
  Bekir Özsoy
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  Hemen Ara