trende

Oda Sistemli Eşya Depolama

15.12.2020
85
Yerli Üretim
800 ₺
Oda Sistemli Eşya Depolama

Oda Sistemli Eşya Depolama

Oda sistemli eşya depolama sisteminde eşyalarınız özel bir odaya istiflenerek, gerekli koruması ve depolanması sağlanmaktadır. Fazla olduğunu düşündüğünüz ya da var olan eşyalarınız oda sistemli eşya depolanması işlemine tabii tutulmasını istiyorsanız firmamız sizlere bu yönde tam donanımlı ve profesyonel bir hizmet sunmaktadır.

Eşya depolama işleminde gerekli anlaşmalar sağlandıktan hemen sonra fazla olduğunu düşündüğünüz ya da var olan eşyalarınız sizlerden teslim alınarak oda sistemli eşya depolama yerlerimize taşınmaktadır ve bu yerlerde kameralar eşliğinde sürekli olarak kontrolü sağlanarak güvenliği en üst seviyede tutulmaktadır. Fazlalık olan eşyalarınızı taşıyabileceğiniz alanınız ya da yeriniz yok ise burada devreye Ev eşyası depolama merkezleri girmektedir. Sizlerde doğru bir işletmeden oda sistemli eşya depolama hizmeti almak istiyorsanız firmamızdan haftanın her günü 24 saat hizmet alabilirsiniz.

Oda Sistemli Eşya Depolama Güvenilir Mi

Oda Sistemli Eşya Depolama
Oda Sistemli Eşya Depolama

Oda sistemli eşya depolama sisteminde her türlü güvenilirlik ön plandadır ve bu konum üzerine de sürekli aksiyonlar alınmaktadır. istanbul eşya depolama işleminde eşyalarınızın durumuna göre kapasitede olan odalara eşyalarınız depolanarak, gerekli koruma ve güvenlik işlemleri yapılmaktadır. Oda sistemli eşya depolama işleminde tüm eşyalarınız özenle paketlenerek taşınıp, indirilmektedir. Hiçbir eşyanıza zarar gelmemesi adına iş öncesi tüm planlamalar oda sistemli eşya depolama firmamızda yapılarak, daha sonra taşıma işlemi gerçekleştirilmektedir.

Kadromuzda çalıştırmış olduğumuz tüm ekip arkadaşlarımızın eşya depolama Şirketleri konusunda eğitimleri verilmiş olup, kesinlikle bu konuda bilgisiz olan eleman çalıştırmamaktayız. Sizlerde güvenilirliği tartışmaya kapalı olan bir oda sistemli eşya depolama hizmeti almak için firmamızdan 7 gün 24 saat hizmet alabilirsiniz. Sizlere sunacağımız bu hizmette kesinlikle en ufak bir kusur gelmeyeceğine güvenebilirsiniz.

Oda Sistemli Eşya Depolama Hizmeti Nasıl Yapılmaktadır

Oda sistemli ev eşyası depolama hizmetinde ilk önce sizden gelen talep doğrultusunda gerekli anlaşmalar ve sigortalamalar yapıldıktan sonra eşyalar teslim alınmaktadır. Sizlerden teslim alınmış olan eşyalar ise bakımı her ay düzenli bir biçimde yapılmakta olan araçlarımıza yüklenmektedir. Özel ve kırılmaya müsait olan eşyalarınız için daha detaylı bir paketleme işlemi yapılarak, bu şekilde aracımıza yükleme işlemi gerçekleştirilmektedir.

Eşya depolama şirketi hizmetinde eşyalarınız işletme aracımıza yüklendikten sonra depolanmak üzere eşya depolama yerimize getirilmektedir. En ufak bir zarara meyil vermemek adına özenli bir biçimde eşyalarınız aracımızdan indirildikten sonra oda sistemli eşya depolama merkezimize istiflenmektedir. Daha sonra ise eşyalarınızın durumu düzenli olarak kontrol edilmektedir ve kameralı güvenlik sistemimiz aracılığı ile sürekli olarak herhangi bir hırsızlık durumuna karşı kontrol edilmektedir.

Eşya depolama hizmetinde firmamızda çalışan elemanlarımız taşıma ve indirme işlemlerini gerçekleştirmektedir. Her bir elemanımızın aylık düzenli olarak eğitimi verilmektedir ve her bir çalışanımızın her ay düzenli bir biçimde sigortası yatırılmaktadır. Tüm bunların yanı sıra oda sistemli eşya depolama hizmetinde eşyalarınızda özel sigortaya tabi tutulmaktadır.

Oda Sistemli Eşya Depolama Şirketleri Hizmetinin Fiyatı Nedir

Eşya depolama deyince müşterilerimizin kafasında hep, “ fiyatı ne kadardır? “ sorusu bulunmaktadır. Firma olarak bizler her şeyden önce siz kıymetli müşterilerimizin oda sistemli eşya depolama hizmetimizden memnun kalması gelmektedir. Bu sebepten ötürü de fiyat ve ücretlendirme olayı hep ikinci bir plandadır. Bizler oda sistemli eşya depolama işletmesi olarak siz müşterilerimizin bütçelerine en uygun fiyattan hizmet sunmaktayız.

Bizler bu hizmeti sizlere sunarken sanki kendi evimizdeki ya da iş yerimizdeki eşyalarımızı eşya depolama merkezlerimize taşıyoruz edasında, samimi ve güler yüzlü bir hizmet verebilme noktasında kendimizi sürekli geliştirmekteyiz

Sigortalı Eşya Depolama

Sigortalı eşya depolama hizmetinde amaç depolanacak olan eşyaların firmaya sigortalanmasıdır. Çünkü sigorta yapıldığı zaman eşyalarınıza en ufak bir biçimde zarar gelmesi halinde firma bu zararı müşterisine karşılayacaktır. Sigortalı eşya depolama hizmeti gayet güvenilir bir hizmettir. Bizlerde bu yüzden firma olarak tüm müşterilerimize her türlü eşyalarının depolanmasında sigortalama da yapmaktayız.

Diğer birçok firma depolama yapacağı eşyalar için sadece ağız yollu sözleşme yaparak ortaya kalitesiz bir iş çıkarmaktadır. Ancak bizler firma olarak anlaşmış olduğumuz özel sigorta firmaları sayesinde tüm eşyalarınızı sigortalayıp, o şekilde bir hizmet sunmaktayız. Sizlerde güvenilirliği kesinlikle tartışmaya kapalı olan sigortalı eşya depolama hizmeti almak istiyorsanız firmamıza irtibat kanalları üzerinden haftanın her günü ve her saati ulaşabilirsiniz.

  • Tek Odalı Depolama Sistemi
  • Paketleme Hizmeti
  • Sigortalı Depolama
  • Nakliyat Hizmeti
  • Kameralı Sistemli
Sıkça Sorulanlar

Depolama Süreci Tüm Eşyalar Sigortalimi ?

Evet tüm eşyalarınız depolama hizmeti ilk günde son gününe kadar sigortalı olup tüm eşyalarınız sigorta hizmetinde yararlanmaktadır

Paketleme Hizmeti Yapıyormusunuz?

Tüm eşyalarınız taşıma gününde personelimiz tarafın dan Adan Ze tüm eşyalarınız paketleme hizmeti yapılır

Depolama Yapıldık tan Sonra İlaçlama Yapılıyormu?

Depolarımız da her ay özel ilaçlama hizmeti yapılmakta

Bize Sorabilirsiniz
Aktif Kampanyalar
7/24 Kesintisiz Hizmet
Eşya Depolama 7/24 Kesintisiz Hizmet Sunmaktayız.
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Bekir Özsoy
Bekir Özsoy
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Hemen Ara