trende

Ofis Eşyası Depolama

15.12.2020
97
Ofis Eşyası Depolama

Ofis Eşyası Depolama

Ofis eşyası depolama hizmeti sizlerin iş yerinde ya da ofislerinde yer almakta olan tüm eşyalarının depolanmasıdır. Ofisinizi yeni bir yere taşımak istiyorsunuz ancak eşyalarınız size fazla mı geliyor, işte bu durumda devreye ofis eşyası depolama firmaları girmektedir ve fazlalık olan iş yeri ya da ofis eşyalarınızı sizlerden teslim alarak, özel ofis eşyası depolama alanlarına bırakmaktadır.

Ofis Eşyası Depolama
Ofis Eşyası Depolama

Bizlerde eşya depolama firması olarak siz değerli müşterilerimize bu konuda tam donanımlı bir hizmet sunmaktayız. Her türlü iş yeri ya da ofis eşyalarınızı sizin onayınız dahilinde sizden teslim alarak özel kapasiteye sahip olan ofis eşya depolama alanlarımızda barındırmaktayız. Ofis depolama merkezlerimiz 7/24 kameralar eşliğinde izlenmektedir. Bu sayede de depolanan eşyalarınıza karşı herhangi bir şekilde olumsuz durum gelmemesi adına tedbir alınmaktadır. Sizlerde sağlam bir firmadan doğru ve profesyonel bir ofis depolama şirketi hizmeti almak istiyorsanız firmamızı haftanın 7 günü 24 saat arayabilirsiniz.

Ofis Eşyası Depolama Hizmeti Nasıl Verilmektedir

Ofis eşyası depolama hizmet, ofisinizde bulunan eşyaların ya da fazla gördüğünüz eşyaların özel, boş ve kapalı alanlarda depolanması hizmetidir. İster fazla ofis eşyanız olsun, isterse de var olan ofisinizin tüm eşyaları olsun depolanmasını istiyorsanız burada devreye NetWork depolama firmaları girmektedir. Bu alanda ise birçok ofis eşyası depolama firması bulunmaktadır.

Ancak ne yazık ki her firma verdiği hizmeti doğru bir şekilde yerine getirmeyi başaramayıp, ofis eşyalarınıza zarar verebilmektedir. Bizler ise firma olarak depolanacak olan ofis eşyalarınıza herhangi bir zarar ya da ziyan gelmemesi adına hizmet öncesi gerekli tüm sigortalama işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Müşterimiz ile tüm anlaşmalar sağlandıktan sonra ofis eşyalarınızın depolanması için gerekli işlemler başlatılmaktadır. Hizmetimizin en başından en sonuna dek ofis eşyalarınıza en ufak bir şekilde zarar gelmemesi adına gerekli olan tüm aksiyonları ofis eşyaları depolama işletmemiz vermektedir.

Ofis Depolama Güven Arz Ediyor Mu

Ofis eşyası depolanmasında amaçlanan siz değerli müşterilerimizin fazlalık gördüğü ofis eşyalarının depolanmasıdır. Tamamen güvenilir bir işlem olan depolama işleminde depoladığınız eşyaların bir bölümünü ya da tamamını istediğiniz zaman depolama merkezlerimizden teslim alabilirsiniz.

Siz değerli müşterilerimize de güven arz etmesi açısında Eşya Depolama işlemini yapmakta olan tüm çalışanlarımızın A’dan Z’ye kadar eğitimleri ve verilmektedir ve kadromuzda çalıştırmış olduğumuz bütün ekip arkadaşlarımız da sigortalı bir biçimde çalıştırılmaktadır. Ayrıca siz kıymetli müşterilerimize karşı güven arz etmesi açısından ofis eşyası depolama işlemi başlatılmadan önce gerekli olan tüm anlaşmalar sağlanıp, bu şekilde ofis eşy depolama hizmeti sizlere sunulmaktadır.

Tüm bunların yanı sıra depolama merkezlerimiz ise güvenlik açısından sürekli olarak kontrol edilerek, ofis eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmesi durumunun önüne geçilmesi sağlanmaktadır.

Ofis Eşyası Depolama Ücreti Ne Kadar?

Bizler Sigortali Eşya Depolama hizmeti veren firma olarak müşterilerimizin bu işten memnun kalmasını ücretten önce düşünmekteyiz. “ Para değil, müşteri memnuniyeti “ misyonumuz ile yıllardır sizlere ofis eşyalarınızın depolanması hususunda tam donanımlı bir hizmet sunmak için harıl harıl çalışmaktayız.

Bizlerden daha önce ofis depolama hizmeti almış olan hiçbir müşterimiz memnuniyetsizlik duymamış, aksine firmamıza tekrar ulaşarak, yeni ofis depolama hizmeti almıştır. Ofis eşyası depolama firması olarak bizler siz değerli ve bir o kadar kıymetli olan müşterilerimizin bütçelerini düşünerek en uygun fiyatlar üzerinden ofis eşya depolama hizmeti sunmaktayız. Sizlerde ne iş yaptığını bilmeyen firmalardan ofis depolama hizmeti almak istemiyorsanız işletmemize haftanın 7 günü istediğiniz her an ulaşarak ofis depolama hizmeti alabilirsiniz.

Hizmetlerimiz
 • Ofis Eşyası Depolama Hizmeti
 • Parça Ofis Eşyası Depolama
 • Uzun Süreli Ofis Depolama
 • Sigortalı Ofis Eşyası Depolama
Fotoğraf Galerisi
Sıkça Sorulanlar
Ofis Eşyası Depolama Alanları Büyükmü?

Anadolu yakası sancaktepe bölgesinde 20000 m2 büyük lük de odalı sistemli depolarımız mevcut

Ofis Depolama Hizmeti Sigortalimi?

Tüm ofis eşyalarınız depolama giriş tahrinden çıkış tarihine kadar sigortalı ve her ay düzenli ilaçlanır

Parça Ofis Eşyası Depoması Yapılmaktamı?

Evet tam bu zamnda firmamız devreye girmekte ofisinizde fazla eşyalar var ve onlarda vazgeçmiyorsunuz NetWork Depolama hizmetinde mini odalı sistem devreye geçmekte parça ofis eşyalarınız küçük odalı depo alanlarına koymaktayız

Bize Teklif Alın
Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Bekir Özsoy
  Bekir Özsoy
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  Hemen Ara