trende

Parça Eşya Depolama

15.12.2020
75
Parça Eşya Depolama

Parça Eşya Depolama

Sunulan parça eşya depolama hizmeti sayesinde, fazla eşyaları nerede muhafaza edeceğim derdine son veriliyor. Merak ettikleriniz aşağıda verilmiştir.

Parça Eşya Depolama Nedir?

Parça Eşya Depolama
Parça Eşya Depolama

Öncelikle eşya depolama ile ilgili sıkça sorulan ‘‘nedir’’ sorusunun yanıtlanması gerekiyor. Eşya türü fark etmeden, saklama hizmetinin sunulması olarak tanımlanabilir. Farklı alanların bu işlem için oluşturulmuş olması, sizin dilediğiniz zaman eşya depolama hizmeti almanız içindir. Seçim yaparak hangi eşyayı depolayacak olduğunuzu belirlemeniz durumunda, uygun depolama için alan ayarlaması yapılacaktır. Bu hizmetten yararlanmak isteyen kişilerin sormuş olduğu eşya depolama nedir sorusunun yanıtlanmasının ardından, diğer detayları da öğrenebilirsiniz. Merak ettikleriniz aşağıda cevaplanmıştır.

Eşya Depolama Seçenekleri

Talep ettiğiniz alana dair depolama hizmetinin seçenekleri sunuluyor. Bu seçenekleri değerlendirerek, direkt olarak ihtiyaç duyduğunuz alan için depolama hizmeti alabilirsiniz.

Standart Depo: 1.00 x 2.00 x 1.56 m ölçüleri üzerinden, 3.12 metrekarelik bir alanda depolama hizmeti veriliyor. Sigortalı olan eşya depolama seçenekleri arasından seçiminizi yaparak hizmet alabilirsiniz. Belirlenen alanda eşyalarınızı depolamanız kolaylaşacaktır.

Büyük Depo: Seçenekler arasında büyük depo da bulunuyor. Ölçüleri 2.00 x 2.00 x 1.56’dır. 6.24 metrekarelik bir alan olduğunu söyleyebiliriz. dilerseniz bu alanda da eşya depolama ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

X Depo: Daha büyük bir alanın gerekli olduğunu düşünüyorsanız, 2.35 x 2.00 x 1.56 m. 7.34 metrekarelik bir alanda depolamanın yapılması mümkün. Ücretsiz kontrol paneli üzerinden takibini de yapabilirsiniz.

Kurumsal Depolama: Depolama hizmeti kapsamında dilerseniz kurumsal depolama hizmeti de alabilirsiniz. 100 metrekareden, 1.000 metrekareye kadar forkflift kiralama hizmeti almanız mümkün olacaktır. Detaylı bilgi için yetkililer ile bağlantı kurmanız mümkün.

Yukarıda verilen seçenekler üzerinden Parça eşya depolama hizmeti alabilirsiniz. Sizin ihtiyacınız olan alan kadar direkt olarak depolama hizmeti talep ederek, yetkili kişilerin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Kısa süre içinde depolama hizmet sorununuzun çözülmesi sağlanacaktır.

Parça Eşya Depolama Fiyatları

Hizmet almanız halinde ne kadar ücretlendirme olacağını da merak edeceksiniz. Fiyatlar ekonomik şekilde oluşturulmuştur. Fiyatların değişmesi ise sizin talep ettiğiniz boyuta göre değişecektir. 70 TL ile 180 TL arasında değişen fiyatlar olduğunu bilmelisiniz. Fiyatların sizin için uygun olması durumunda Parça eşya depolama fiyatları hakkında edindiğiniz bilgilerin beraberinde, depolama hizmeti alabilirsiniz. Yetkililer ile iletişime geçerek hizmet talep etmeniz mümkündür.

Hizmet Özellikleri
 • Parça Ofis Eşyası Depolama
 • Koltuk Takımı Depolama
 • Beyaz Eşya Depolama
 • Yatak Odası Depolama
 • İstanbul Evden Eve Nakliyat
Fotoğraf Galerisi

Eşya Depolama Kampanya

Sunulan hizmette zaman zaman kampanyalar olacaktır. İndirimli eşya depolama için kampanyaları takip edebilirsiniz. Sizin için oluşturulmuş olan kampanyalar, büyük alanları çok daha ucuza depolama için kullanmak olacak. Bunun için kampanyaları takip etmeniz yeterlidir. Müşteri memnuniyetini sağlamak adına yapılan kampanyalar büyük ölçüde avantaj elde etmenizi sağlayacaktır. Avantajlı fiyatları değerlendirmeyi ihmal etmemeye dikkat edin.

Eşya depolama kampanya hakkında bilgi almak için yetkili kişiler ile iletişime geçebilirsiniz. En kısa sürede kaliteli hizmet verilecektir.

Parça Eşya Depolama Nedir?

Parça eşya Depolama evden eve nakliye taşıma sisteminin dışında bir veya birkaç eşyayı şehir içi veya şehir dışı belirlediğiniz başka bir adrese gönderme işlemine denilir. Bu hizmetin amacı kendi aracınız ile taşınmayacak olan tek ya da birkaç parça eşyayı aynı güzergâha gidecek olan başka parça eşyalar ile aynı araca konularak daha hesaplı şekilde nakliyesini sağlamaktır. Bu işleme parsiyel taşımacılık da denilmektedir.

Parça eşya depolama hizmetinde müşterilerin en çok merak ettikleri konu başka eşyalar ile birlikte taşınan eşyalarının karışma ihtimali var mıdır? Bu konuda Network Depolama uzun yılların verdiği tecrübe sayesinde bu tarz durumların önüne geçen dikkatli bir taşımacılık sistemi geliştirmiştir

Sıkça Sorulanlar
Depolama sigortası zorunlu mudur?

Parça Eşya Depolama da eşyalarınızın güvence altına alınması için bu sigortayı yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.

Rezervasyon yaptırmam gerekir mi?

Eksper değerlendirmesi ve doğru taşımacılık hizmetleri için rezervasyon gereklidir.

Paketlemede nelere dikkat edilmelidir?

Paketleme hizmeti verilirken eşyalara özel şekilde ambalajlama malzemeleri kullanılması gerekir.

Parça Eşya Paketleme

Paketleme konusunda birinci sınıf malzemeler kullanarak eşyalarınızın zarar görmesinin önüne tam olarak geçebilirsiniz. Evinizin sorunsuz bir şekilde taşınabilmesi için paketleme uygulamaları ayrı bir özen ister. Parça Eşya Paketleme sunarken yüksek kalite paketleme hizmetini de beraberinde getiriyoruz. Biz taşımacılığın her aşamasında aktif bir şekilde görev alıyoruz. Sahip olduğumuz kalitemizle seçkin nakliyat firmaları arasında yerimizi alıyoruz. İstanbul evden eve nakliyat paketleme dahil olmak üzere uygun fiyatlı taşıma politikalarını sizlerle bir araya getiriyoruz. NetWork Nakliyat sadece bir telefon aradığınız kaliteyi sizlere sunabiliyor.

Bize Sorabilirsiniz
Aktif Kampanyalar
Firmamız Da Dev Kampanya % 30 İndirim
Dünyayı saran Covid-19 karşı bu zor pandemi şartların da firmamız eşya depolama hizmetinde büyük indirime gitmiştir %30 varan indirimler başladı
Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Bekir Özsoy
  Bekir Özsoy
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  Hemen Ara