trende
Pendik Eşya Depolama

Pendik eşya depolama firmasıyız. Hizmet bölgelerimizde de olduğu biçimi ile eşyalarınızı evinizden veya ofisinizden alıp depolara taşımasını bizzat sahibi olduğumuz araçlarımızla yapmaktayız. Eşyalarınızı oldukça güvenli korunaklı depolarımızda sigortalı şekilde depolamaktayız. Network Depolama, emanet ettiğiniz eşyalarınızı adeta kendi malı gibi sahiplenip korunmasına karşın eşyalarınızı sigorta yapmayı ihmal etmez. Farklı bütçelere ve eşya ebatlarına hitap eden depolama alternatiflerimizden birisini seçerek ev ya da ofis eşyalarınızı depolarımızda depolayabilirsiniz.

Pendik Kiralık Eşya Deposu

Depolarımızda bulunan kişiye özgü ayrılmış oldukça hijyenik ve güvenli odalı eşya depolarımız tek odalı, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 ev eşyası depolayabilecek farklı ebatlarda eşya depolarını istediğiniz süre boyunca aylık ödemeli bir biçimde kiralamanız mümkündür. Kiralık eşya depolarımız kişiye özgü odalara ayrılmış bir biçimde olduğundan deponun anahtarı yalnızca müşterimizde bulunur. Böyle olduğu için eşyanızın bulunduğu depo siz açana kadar açılmayacak ve eşyalarınızın güvenliğinden emin olabileceksiniz.

Pendik Eşya Depolama Nakliyesi Ne Kadar?

Pendik eşya depolama piyasasında en zor belirlenen ve en karmaşık işlerden birisi de taşıma fiyatlarının hesaplanmasıdır. Çünkü eşyanız 2 katta ise farklı 5. Katta ise farklı asansör var ise farklı fiyatlar ortaya çıkıyor ki bunlar bütün faktörlerin içinden yalnızca bir kaçı.

Bu ve bu gibi farklı nedenlerden dolayı kesin bir fiyat vermek ne bizim adımıza ne de sizin adınıza yararlı olmayacağından ücret söyleme işini bizimle iletişim kurduktan sonra belirlemiş olmamız da daha sağlıklı olacaktır.

Pendik Eşya Depolama Ücretleri

Pendik Eşya Depolama
Pendik Eşya Depolama

Yıllardır pendik eşya depolama hizmeti yerine getirmemiz sebebi ile hem deneyimli hem de kurumsal bir firmayız bu sebeple pek çok müşteriye hizmet sunmaktayız. Müşteri sayımız çoğaldıkça depo sayımız artmakta ve depo alacağımız zaman daha büyük depolar satın almaktayız. Depolarımızın boyutu arttıkça hizmet verebildiğimiz kişi sayısı da arttığından dolayı depolama fiyatları bu olayla ters orantılı olarak azalmakta.

Eşya Depolama olarak rekabetçi fiyat ve müşteriyi ilk planda tutan hizmet anlayışla çalışıyoruz. Depo ücretlerini yukarda bulunan Fiyatlandırma kısmının altındaki Depolama Ücretleri sayfasından öğrenebilirsiniz.

Pendik Kişiye Özel Odalı Eşya Depolama

Odalı eşya depolama seçeneklerimizde her oda bir müşteriye ait olduğu için her odanın anahtarı da yalnızca oda da eşyası bulunan müşteriye verilmektedir. Bu depolama alternatifini seçtiğiniz taktirde oda depolarınıza arzu ettiğiniz gibi eşya ekleme ve eşya çıkarma yapabilirsiniz. Bu demek oluyor ki her ne kadar oda evinize dahil olmasa da bu depo alanını evinize fazla eşyaları depolamak için kullanabildiğiniz bir odaya benzetebilirsiniz.

Pendik Sigortalı Eşya Depolama

Eşyalarınızı sizden nasıl aldıysak, geri arzu ettiğiniz zaman da aynı şekilde teslim etmek için depolarımızda gereken her çeşit önlemi almaktayız. Depolarımızda en kötü ihtimali düşünerek almış olduğumuz tedbirler sayesinde eşyalarınıza zarar gelme olasılığını nerdeyse sıfıra indiriyoruz.

Her ne kadar bütün tedbirleri alsak dahi sonuçta eşyalarınızın korumasını ve taşıması görevinin en önemli kısmını insan gücü kullanarak yapmış olduğumuz için çok nadirde olsa istenmeyecek olaylar yaşanabiliyor bunu bildiğimiz için eşyalarınızın hepsini sigorta yaparak depoluyoruz.

Herhangi bir zarar gelse eşyalarınız sigortalı olduğu için bu zarar size yansımıyor. Bu nedenden dolayı Pendik sigortalı eşya depolama hizmeti ile gözünüz arkada kalmadan herhangi bir zarara uğrarım düşüncesi olmadan eşyalarınızı bizlere emanet ederek arzu ettiğiniz süre boyunca depolayabilirsiniz. pendik evden eve nakliyat

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Bekir Özsoy
Bekir Özsoy
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Hemen Ara