trende

Sarıyer Eşya Depolama

Sarıyer Eşya Depolama

Sarıyer Eşya Depolama

Selamlar olsun Sarıyer eşya depolama firmamız için kıymeti ve değeri olan siz müşterilerimize. Bizler güzel İstanbul şehrimizin Sarıyer ilçesinde aktif durumda çalışmakta olan ev eşyası, ofis eşyası ya da iş yeri eşyası depolama konusunda hizmet vermekte olan ve bu alanda birinci sınıf işçilik kalitesinde çalışmakta olan eşya depolama firmasıyız. Senelerdir eşya depolama alanında aktif bir biçimde iş yapmakta olan ve yüzlerce kişinin ev ya da ofis eşyasını depolamayı başarabilen firmamız halen güncel bir şekilde birçok müşterisine de hizmet sunmaya devam etmektedir.

Sarıyer Eşya Depolama
Sarıyer Eşya Depolama

Eşya depolama konusunda birçok alanda ödüller almayı başarabilen firmamızın tek hedefi doğru bir işçilik ile müşteri memnuniyeti kazanabilmektedir. Bu bakımdan sizlerde böylesine muhteşem bir anlayış içerisinde ve düzenle iş yapmakta olan eşya depolama firmamızdan hizmet almak istiyorsanız firmamızın iletişim hatları ya da kanalları üzerinden bizlere haftanın her günü 24 saat ulaşım sağlayabilirsiniz.

Sarıyer Eşya Depolamaya Nasıl Güvenebilirim

Sarıyer eşya depolama firmamız tamamen müşteri memnuniyeti hedefi gözeterek çalışmaktadır. Varlığını yıllardır sürdürmekte olan işletmemiz sizlerden alacağı ev eşyası depolama hizmeti ya da iş yeri eşyası depolama hizmeti konusunda sigortalamasından tutunda depolama alanlarının sürekli olarak kontrolüne kadar her alanda güven sağlamaktadır. Kadromuzda çalıştırmış olduğumuz deneyimli ekiplerimiz sayesinde tüm eşyalarınız özenle paketlenerek, depolama merkezlerimizde istiflenmektedir.

Her türlü eşya stok durumuna uygun kapasitede olan eşya depolama yerlerimiz ise sürekli olarak kameralar ile izlenmektedir ve bu sayede de depolanmasını sağladığınız eşyalarınıza karşı herhangi bir biçimde olumsuz durum halinin gelmesinin de önüne geçilmektedir.

Sarıyer Eşya Depolama İşini Nasıl Yapmakta

Firmamız siz değerli müşterilerimiz ile anlaşma sağladıktan sonra sizlerin de uygun düşeceği bir zaman diliminde eşyalarınızı sizlerden teslim almaktadır. Depolanmasını arzuladığınız ev eşyalarınızın durumu iş öncesi kontrol amaçlı keşfedilmektedir ve eşyalarınızın durumuna en uygun kriterlerde olan depolama yeri seçilmektedir. Seçilen depolama yeri ise eşyalarınız taşınmadan önce gerekli olan tüm bakımı ve temizliği yapılmaktadır.

Daha sonra ise deneyimli ve tecrübeli ekip arkadaşlarımız sayesinde depolanacak olan tüm eşyalarınız özenle ambalajlanıp, paketlenerek nakliye aracımıza yüklenmektedir. Yükleme işleminde sonra ise eşyalarınızın depolanacağı özel depolama yerine eşyalarınız getirilerek depolanması sağlanmaktadır.

Sarıyer Eşya Depolama Hizmet Sunarken Sigorta Yapıyor Mu

Firmamız kesinlikle sigortasız hiçbir işçi çalıştırmadığı gibi sigortasız hiçbir iş içinde adım atmamaktadır. Bu sebepten dolayı da bizlerden depolama hizmeti isteyen tüm müşterilerimiz için ev eşyası olsun ya da ofis eşyası olsun tüm eşyaları için ayrı ayrı özel sigorta acentelerimiz yardımı ile belgeler eşliğinde ve devlet onaylı olarak sigortalama işlemi yapılmaktadır. Sigortalama işleminden sonra ise depolanacak tüm eşyalarınız uygun kapasitede olan depolama merkezlerimizde istiflenmektedir.

Sarıyer Eşya Depolama Ücretleri Ne Kadardır

Firmamız için ilk amaç temiz işçilik ile müşteri memnuniyetini kazanabilmektedir. Bu sebepten ötürü parasal mevzular işletmemiz için her zaman ikinci bir planda yer almaktadır. Tabi ki bizlerinde firma olarak geçimini sağlayabilmesi için yaptığı depolama hizmeti için para talep etmesi gerekmektedir. Ancak bizler işletme ve firma olarak günümüz şartlarına en uygun rakamlar üzerinden müşterilerimizin bütçelerine uygun bir şekilde iş yeri eşyası depolama veya ev eşyası depolama hizmeti sunmaktayız.

Eşya depolama konusunda Sarıyer’de birçok firma bulunmaktadır. Ancak bu firmaların yalnızca birkaç tanesi doğru doğru işçilik ile uygun rakamlar üzerinden depolama hizmeti sunabilmektedir. Bizlerde eşya depolama firması olarak müşteri memnuniyeti odaklı çalıştığımızdan ötürü en uygun rakamlar üzerinden depolama hizmeti vermekteyiz.

Sarıyer Eşya Depolama Şirketi

Sunulan tüm hizmetlerini yüksek hizmet standartlarıyla sağlayan firmamız, aynı zamanda tüm hizmetlerini sigortalı olarak sunabilme potansiyeline sahiptir. Tüm hizmet ihtiyaçlarınız için çağrı merkezimize hizmet talebi bırakabilir, ücretsiz ekspertiz hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Sıkça Sorulanlar
Eşya Depolama Ücretleri Ne Kadar?

eşya depolama alanları ücret bilgisini yazımız içerisinde tablo halinde ayrıntılı bir şekilde sunduk. Bununla beraber Oda depo fiyatları aylık ortalama 300 tl den başlamaktadır.

Depo Alanları Temiz Midir?

Depolarımız her gün düzenli olarak dezenfekte edilir. Pandemi döneminde Korona Virüse karşı önlemler alıyoruz.

Depolama ve nakliye aynı firma yapabilir mi?

Eşyalarınızı depolama yaptırdığınız firmaya yine nakliyede yaptırmanızda yarar var hem depo hem nakliye olarak bizden hizmet alabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Bekir Özsoy
Bekir Özsoy
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Hemen Ara