trende

Sigortalı Eşya Depolama

15.12.2020
71
Yeni Ürün
1.900 ₺ 1.600 ₺
Sigortalı Eşya Depolama

Sigortalı Eşya Depolama

Sigortalı eşya depolama hizmetinde amaç depolanacak olan eşyaların firmaya sigortalanmasıdır. Çünkü sigorta yapıldığı zaman eşyalarınıza en ufak bir biçimde zarar gelmesi halinde firma bu zararı müşterisine karşılayacaktır. Sigortalı depolama hizmeti gayet güvenilir bir hizmettir. Bizlerde bu yüzden firma olarak tüm müşterilerimize her türlü eşyalarının depolanmasında sigortalama da yapmaktayız.

Diğer birçok firma depolama yapacağı eşyalar için sadece ağız yollu sözleşme yaparak ortaya kalitesiz bir iş çıkarmaktadır. Ancak bizler firma olarak anlaşmış olduğumuz özel sigorta firmaları sayesinde tüm eşyalarınızı sigortalayıp, o şekilde bir hizmet sunmaktayız. Sizlerde güvenilirliği kesinlikle tartışmaya kapalı olan sigortalı ev eşyası depolama hizmeti almak istiyorsanız firmamıza irtibat kanalları üzerinden haftanın her günü ve her saati ulaşabilirsiniz.

Sigortalı Eşya Depolama Nasıl Yapılmaktadır?

Sigortalı Eşya Depolama
Sigortalı Eşya Depolama

Sigortalı bir şekilde eşya depolama hizmeti depolanacak olan eşyalarınızın gerekli olan belgeler eşliğinde sigortası sağlanarak yapılmaktadır. Sigortalı eşya depolama hizmetinde amaç depolanacak olan eşyalarınıza zarar gelmeyeceğinin güvencesini sizlere sunmaktadır. Bu sebepten ötürü de anlaşmalı olduğumuz özel sigorta şirketleri vasıtası ile depolanacak olan eşyalarınızın sigortalama işlemi yapılmaktadır. Sigortası yapılmış olan depolanacak eşyalarınız ise daha sonra depolanmak üzere depolama alanlarımıza araç filomuz yardımı ile taşınmaktadır.

Sigortalı eşya depolama da kesinlikle  eşyalarınıza en ufak bir zarar durumu gelmesi söz konusu değildir. Şayet böyle bir durum söz konusu olduğu zaman firmamız zarar gören eşyalarınıza karşı gerekli ücret ödemesi sağlamaktadır. Sigortalı eşya depolama hizmetinde amacımız müşterimizin firmamızdan güven duymasını sağlamaktır.

Bu sebepten ötürü de kırılmaz eşyalarınızdan tutunda, en naif eşyalarınıza kadar tüm eşyalarınızın depolanmadan önce sigortalama işlemi sağlanmaktadır. Bu hususta ise firmamız yıllardır tüm müşterilerine eksiksiz hizmet sunmuştur ve sunmaya da devam etmektedir. Firmamızdan geçmişten bugüne dek hizmet alan hiçbir müşterimiz memnuniyetsizlik duymamış olup, aksine bize ulaşan tüm müşterilerimiz teşekkürlerini sunmuştur.

Sigortalı Eşya Depolama Hizmeti Güvenilir Mi

Özel eşya sigortalama firmaları öncülüğünde sigortalı ev eşyası depolama hizmeti sunulmaktadır. Anlaşmış olduğumuz sigorta firması ya da firmaları kesinlikle devlet onaylı bir biçimde bu işi sürdürmektedir. Güvenmediğimiz hiçbir sigorta firması ile anlaşma yapmamaktayız. Bu sebepten ötürü de müşterilerimizin güvencesi sağlam olsun diye her türlü eşya depolama hizmetini sigortalama öncülüğünde gerçekleştirmekteyiz. Bu alanda birçok firma herhangi bir sigorta firmasına bağlı kalmaksızın sözde kendileri sigortalama yapmaktadır.

Ancak eşyalarınızın yüklenmesi, taşınması, indirilmesi ya da depolanması esnasında en ufak bir zarar geldiği zaman sizler hiçbir hak talebinde bulunamamaktasınız.

Çünkü bu tarz sigortalı eşya depolama firmaları sözde sigorta yapmışlardır. Ancak bizler firma olarak kesinlikle anlaşmalı olduğumuz özel sigorta firmaları öncülüğünde eşyalarınızın işletmemize sigortalanmasını sağlanmaktayız. Sizlerde sigortalı eşya depolama konusunda güvenilir bir hizmet almak istiyorsanız firmamızın iletişim kanalları üzerinden tarafımıza günün her saati haftanın her günü ulaşabilirsiniz.

Sigortalı Eşya Depolama Fiyatı Ne Kadar

Sigortalı eşya depolama fiyatı sigortalatma işlemi yapacağınız eşyaların durumuna göre değişmektedir. Ancak bizler firma olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini düşündüğümüz için en uygun fiyat politikası üzerinden sigortalı istanbul eşya depolama hizmeti sunmaktayız. Bu alanda birden fazla sigortalı eşya depolama firması bulunmaktadır. Ancak bunların büyük çoğunluğunun tek amacı para kazanmaktır ve bu yüzdende yaptıkları NetWork eşya depolama hizmetini baştan savma bir biçimde gerçekleştirip, yerine getirmektedirler. Sizlerde kalitesi tartışmaya kapalı olan, profesyonel bir sigortalı eşya depolama hizmeti alabilmek istiyorsanız firmamızın irtibat hatları üzerinden tarafımıza haftanın her günü ve her saati ulaşım sağlayabilirsiniz.

Sigortalı Hizmet
  • Tüm eşyalarınız A dan Zey paketleme hizmeti
  • Eşyalarınız ilk günden teslimat gününe kadar sigortalı hizmet
  • Eşyalarınız depolama surecinde her ay ilaçlama hizmeti yapılmakta
  • Tüm depolama hizmeti özel güvenlik ve kamera sistemli hizmet
Sıkça Sorulanlar
Depolama Sistemi nasıl Çalışır?

Depolarımız yüksek katlarda tutulur. Rutubet ve küflenme kesinlikle olmaz. Covid-19 nedeniyle önlem alınmaktadır. Her gün dezenfekte edilir.

Kaç yılından bu yana eşya depolama hizmeti verilmektedir?

Eşya depolama hizmeti son zamanlarda en çok rağbet gören hizmetlerden biridir. Firmamız uzun bir süredir bu konuda hizmet almak isteyen müşterilerine kapsamlı bir çalışma gerçekleştirmektedir. Günlük, aylık, haftalık olarak depolanabilen eşyalarınız için fiyat bilgisi almak adına firmamızı aramanız yeterlidir. Ayrıca eşyalarınız depolama süresi boyunca sigortalı muhafaza edilmektedir.

Eşya depolama fiyatları ne kadar?

eşyalarınızın miktarına göre depolama fiyatlarımız belirlenmektedir.

Bize Sorabilirsiniz
Aktif Kampanyalar
Covid-19 Özel Eşya Depolama % 30 İndirimli
Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 kapsamında firmamız tüm depolama işlemlerinde % 30 varan indirimler başladı
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Bekir Özsoy
Bekir Özsoy
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Hemen Ara