trende

Şişli Eşya Depolama

Şişli Eşya Depolama

Şişli eşya depolama firması olarak siz değerli ve bir o kadar kıymetli İstanbul Şişli semti sakinlerine tam donanımlı bir hizmet sunmak üzere buradayız.

Şişli ilçemizde yaşamakta olan tüm müşterilerimiz bizler için ayrı ayrı değerlidir. Bizler hem iş odaklı çalışmaktayız, hem de müşteri odaklı çalışmaktayız. Sizlere karşı sunduğumuz bu eşya depolama hizmetinde amacımız sadece para kazanmaktan öte sizlerin de beğenisini ve memnuniyetini kazanmaktadır.

Senelerdir şişli eşya depolama firması olarak sizlere hizmet sunduk ve sunmaya da devam etmekteyiz. Bizler firma olarak kendimizi her an güncelleyen bir anlayış çerçevesinde sizlere verdiğimiz hizmette amacımız eşyalarınıza en ufak bir zarar gelmeden taşınmasını sağlayabilmektir.

Şişli Eşya Depolama Hizmeti Güvenilir Mi

Şişli eşya depolama firmamız sizlere vereceği eşyalarınızın depolanması hususundaki bu hizmet için gerekli tüm güvenilirliği belgeler eşliğinde sizlere sunmaktadır. Depolanmasını istediğiniz tüm eşyalarınızın depolanması sürecinden evvel tüm sigortalama işlemleri firmamızın özel sigorta acentelerince gerçekleştirmektedir. Sigorta altına almadığımız hiçbir eşyayı asla depolamamaktayız.

Şişli Eşya Depolama
Şişli Eşya Depolama

Şişli eşya depolama işletmesi olarak sizlerin güvenini kazanabilmek adına yaptığımız bu sigortalama işleminde bir nevi eşyalarınızı herhangi bir zarar gelmemesi adına firmamıza zimmetlemekteyiz. Sizlerde böylesine güvenilir, böylesine profesyonel ve kaliteli bir eşya depolama hizmetine kapı aralamak istiyorsanız firmamızın iletişim kanalları üzerinden tarafımıza haftanın 7 günü 24 saat ulaşım sağlayarak, deneyimli ve tecrübeli müşteri temsilcimizden destek ve bilgi alabilirsiniz.

Şişli Eşya Depolama Hizmeti Nasıl Yapılmaktadır

Şişli eşya depolama hizmeti sizlerin eşya kapasitesine uygun bir depolama merkezine eşyalarınızı taşıma işlemi ve burada depolanma hizmetini sunmaktadır. Sunduğumuz bu hizmette depolama merkezlerimiz her an kameralar eşliğinde düzenli olarak takip edilmektedir ve dolayısıyla da depolanan eşyalarınızın akıbetine en ufak bir zarar gelme durumunun da önüne geçilmesi sağlanmaktadır.

Şişli ev eşyası depolama firması olarak bu alanda bir numarayız. Diğer rakip eşya depolama firmaları gibi tabiri yerinde ise baştan savma bir hizmet sunmuyoruz. Bizler sizlerden aldığımız iş için öncelikli olarak eşyalarınızın durumuna en uygun olan eşya depolama merkezimizi seçmekteyiz ve daha sonra siz değerli müşterilerimizin de uygun gördüğü bir zaman içerisinde eşyalarınızın depolama sürecini başlatmaktayız.

Şişli Eşya Depolamada Sigorta Yapıyor Mu

Bizler şişli sigortalı eşya depolama işletmesi ve firması olarak sizlerden aldığımız tüm iş için kesinlikle sigortalama işlemi gerçekleştirmekteyiz. Sigortasını başlatmadığımız hiçbir işi asla almamaktayız. Bunun sebebi ise eşyalarınıza en ufak bir zarar durumunun gelmeyeceğini sizlere gösterme gayretimizden kaynaklanmaktadır. Amacımız sıfır hata ile sizlere güzel bir hizmet sunabilmektir. Bizler şişli eşya depolama firması ve işletmesi olarak sizlere yalnızca eşya depolama hizmeti sunmayıp, bunun yanı sıra ofis eşyası depolama hizmeti de vermekteyiz. Sizlerde bizlerde sigortalı ve güvenilir bir hizmet alabilmek için firmamıza 7 gün 24 saat ulaşım sağlayabilirsiniz.

Şişli Eşya Depolama Hizmeti Fiyatı Nedir

Şişli eşya depolama işletmesi olarak bizler müşterilerimizin memnuniyetini tabiri yerinde ise çalabilmek için en uygun koşullarda fiyat politikası öne sürmekteyiz. Sizlerin eşya durumuna göre uygun kapasitede olan eşya depolarımızın durumuna göre en cüzzi miktarlarda fiyatlar ile hizmet sunmaktayız.

Diğer firmalar gibi asla dudak uçuklatacak rakamlarda bir fiyat sunmayıp, günümüz şartlarına en uygun şekilde ücretlendirme politikası izlemekteyiz. Sizlerde böylesine müşteri odaklı olan firmamızdan tam donanımlı ve profesyonel bir eşya depolama hizmeti almak istiyorsanız firmamızın iletişim kanalları üzerinden tarafımıza istediğiniz her an ulaşarak deneyimli müşteri temsilcimizden hem destek alabilirsiniz, hem de bilgi edinebilirsiniz.

Sıkça Sorulanlar
Depolama Sistemi nasıl Çalışır?

Depolarımız yüksek katlarda tutulur. Rutubet ve küflenme kesinlikle olmaz. Covid-19 nedeniyle önlem alınmaktadır. Her gün dezenfekte edilir.

Kaç yılından bu yana eşya depolama hizmeti verilmektedir?

Eşya depolama hizmeti son zamanlarda en çok rağbet gören hizmetlerden biridir. Firmamız uzun bir süredir bu konuda hizmet almak isteyen müşterilerine kapsamlı bir çalışma gerçekleştirmektedir. Günlük, aylık, haftalık olarak depolanabilen eşyalarınız için fiyat bilgisi almak adına firmamızı aramanız yeterlidir. Ayrıca eşyalarınız depolama süresi boyunca sigortalı muhafaza edilmektedir.

Eşya depolama fiyatları ne kadar?

eşyalarınızın miktarına göre depolama fiyatlarımız belirlenmektedir.

Covid-19 Özel Eşya Depolama % 30 İndirimli
Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 kapsamında firmamız tüm depolama işlemlerinde % 30 varan indirimler başladı

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Bekir Özsoy
  Bekir Özsoy
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  Hemen Ara