trende
Sultanbeyli Eşya Depolama

Sultanbeyli Eşya Depolama eşyalarınızı saklamanız için birçok neden vardır. Belki de yeni yeriniz hazır olmadan eski evinizden taşınıyorsunuzdur.

Belki küçülüyorsunuz veya bir akrabanızın mobilyasını yeni miras aldınız ve çocuğunuz kendi yerini aldığında saklamak istiyorsunuz. Sebep ne olursa olsun, depolama kiralama hakkında bilmeniz gereken birkaç şey var.

Ev eşyalarınızın taşınma ve yeni evinize taşınma arasında depolanması gerekiyorsa, nakliye şirketiniz depolama seçenekleri sağlayabilir. Nakliyecilerinize sorun ve bir teklif hazırlamalarını sağlayın.

Hizmetlerini kullanmak biraz daha maliyetli olsa bile, nakliyecilerin eşyalarınızı doğrudan evinizden depolama tesisine teslim etmesinin rahatlığı için ekstra miktara değebilir.

Bu bir seçenekse, eşyalarınıza erişiminiz olup olmadığını ve varsa ne tür bir bildirimin gerekli olduğunu sorduğunuzdan emin olun. Ayrıca, depolama tesislerini başka herhangi bir şirkette yaptığınız gibi araştırın.

Sultanbeyli Eşya Depolama Birimi Boyutunu Tahmin Edin

Çoğu depolama şirketi ve tesisi, birim boyutlandırma için standart öneriler sunar. Ek olarak, bazı tesisler, hareketli duvarları yeniden düzenleyerek ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, ancak herhangi bir kira sözleşmesi imzalamadan önce sorduğunuzdan emin olun. Standart birim boyutları 25 ila 300 fit kare arasında değişir ve aşağıdaki ev boyutlarındaki öğeleri barındıracağı tahmin edilmektedir (boyutlar fit cinsinden – U x G x Y):

 • 5 x 5 x 10 = Küçük eşyalar, standart boyutlu kutular, kitaplar ve çeşitli depolama
 • 5 x 10 x 10 = Küçük 1 yatak odalı ev
 • 10 x 10 x 10 = 1 yatak odalı ev
 • 10 x 15 x 10 = 2–3 yatak odalı ev
 • 10 x 20 x 10 = 3-4 yatak odalı ev
 • 10 x 30 x 10 = 5–7 yatak odalı ev

Sultanbeyli Temizlik Eşya Depolama

Kişisel depolama tesislerinden farklı olarak, Sultanbeyli Eşya Depolama ev eşyalarınızı, eşyalarınızı yerden 6 inç uzakta tutan yerleşik paletlere sahip ahşap kaplarda saklar. Ek olarak, depoya yerleştirilen ürünleri inceleriz ve tehlikeli olan veya istila edilmiş gibi görünen ürünleri reddederiz. Son olarak, istilaları önlemek ve eşyalarınızı daha fazla korumak için depomuz aylık olarak dezenfekte edilmektedir. Nem kontrollü tesisimiz, nemin eşyalarınıza zarar vermesini önler.

Sultanbeyli Güvenlik Eşya Depolama

Kişisel depolama birimleri, hırsızlıkla ilgili bir olay akışı yaşayabilir. Network Depolama Taşıma ve Depolama için durum böyle değil. Depomuz, tam gözetimli son teknoloji alarm sistemine sahiptir. Depolama tesisimizde giriş trafiği yoktur ve yazılı izniniz olmadan hiç kimse depolama kaplarınıza erişemez.

 

Sultanbeyli Profesyonel Depolama Çözümlerinin 4 Faydası

Fazla eşyalarınız için geçici bir ev bulmak söz konusu olduğunda, profesyonel eşya depolama ve kendi kendine depolama iki seçeneğinizdir. Ev eşyalarınızı taşıma zamanı geldiğinde profesyonel depolamayı seçmenin doğru seçim olmasının birkaç nedeni:

 • Mallarınızı Güvende Tutun:

  Kendi kendine depolamadan farklı olarak, depolama tesislerimiz son teknoloji bir elektronik güvenlik sistemi ile günün 24 saati izlenmektedir. Ek bir koruma katmanı olarak, depoya bireysel erişimi dikkatle izliyoruz. Müşterilerimiz için yalnızca en yüksek standartları sağlamaktan ve ev eşyalarının depolanmasından gurur duyuyoruz.

 • Eşyalarınızı Güvenle Saklayın:

  Kişisel mülkünüze olağanüstü özen gösteriyoruz. Eşyalarınız uygun şekilde istiflenir ve Sultanbeyli Eşya Depolama depolama paletlerine güvenli bir şekilde paketlenir. Ayrıca mobilyalarınız ağır hizmet tipi hareketli battaniyeler ile korunmaktadır. Eşyalarınız evinizden çıkarıldığı andan itibaren ped ile sarılır ve yeni adresinize teslim edilene kadar bu durumda kalır.

 • Kontrollü Bir Atmosfer:

  İklim kontrollü depolama tesislerimizin tamamı güncel sprinkler sistemleri ile donatılmıştır. Tablolar veya ince ahşap mobilyalar gibi öğeler, sıcaklık veya nemdeki aşırı değişikliklerden etkilenir ve bu nedenle uygun sıcaklık koşullarında muhafaza edilmelidir. Müşteriler ayrıca temiz ve iyi organize edilmiş depo tesislerimizden de faydalanırlar.

 • Uygun Maliyetli Alternatif:

  Ev eşyalarınızı depolamak için geleneksel bir evden eve nakliyat şirketi kullanmak, size, eşyalarınızı kendi kendine saklama kaplarında depolamanın fiyatına eşdeğer veya hatta daha az maliyetli olabilir. Bu nedenle, ev eşyalarınızın depolanmasını neden profesyonellere emanet etmeniz gerektiğini anlamak zor değil.

Kendinize ait bir envanteriniz olsun

Sultanbeyli Eşya Depolama
Sultanbeyli Eşya Depolama

Ev değiştirme her zaman uygun bir planlamaya ve baştan sona ihtiyaç duyacağınız kendi kontrol listenize ihtiyaç duyar, eşyalarınız hakkında doğru bilgiye sahip olmak için aşağıda belirtilen noktaları takip edin:

 • Eşyalarınızı topladığınızda, etrafınızda toplayacağınız bir sürü şey olacak ve birkaçını kaçırmanız veya gerçekten paketleyip paketlemediğinizi unutmanız için binlerce şans olacak.

 • Eşyaları karton kutulara koyarken kendi listenizi yapın. Kanıt için paketlenmiş öğelerin resimlerine tıklayın, pahalı veya değerli bir şey paketlerseniz bu öğelerin temel ayrıntılarına tıklayın ve onları güvende tutun.

 • Ayrıca, kartonları veya kutuları, depolama biriminin temel ayrıntıları ve adı ve konumu ile birlikte etiketleyebilirsiniz.

 • Depodaki şeyleri unutmamak veya kaçırmamak için kendi yazdıklarınızı saklayın.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Bekir Özsoy
  Bekir Özsoy
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  Hemen Ara