trende
Tuzla Eşya Depolama

Tuzla eşya depolama firmasıyız. Hizmet bölgelerimizde de olduğu biçimi ile eşyalarınızı evinizden veya ofisinizden alıp depolara taşımasını bizzat sahibi olduğumuz araçlarımızla yapmaktayız. Eşyalarınızı oldukça güvenli korunaklı depolarımızda sigortalı şekilde depolamaktayız. Network Depolama, emanet ettiğiniz eşyalarınızı adeta kendi malı gibi sahiplenip korunmasına karşın eşyalarınızı sigorta yapmayı ihmal etmez. Farklı bütçelere ve eşya ebatlarına hitap eden depolama alternatiflerimizden birisini seçerek ev ya da ofis eşyalarınızı depolarımızda depolayabilirsiniz.

Tuzla Eşya Depolama
Tuzla Eşya Depolama

Tuzla Kiralık Eşya Deposu

Depolarımızda bulunan kişiye özgü ayrılmış oldukça hijyenik ve güvenli odalı eşya depolarımız tek odalı, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 ev eşyası depolayabilecek farklı ebatlarda eşya depolarını istediğiniz süre boyunca aylık ödemeli bir biçimde kiralamanız mümkündür. Kiralık eşya depolarımız kişiye özgü odalara ayrılmış bir biçimde olduğundan deponun anahtarı yalnızca müşterimizde bulunur. Böyle olduğu için eşyanızın bulunduğu depo siz açana kadar açılmayacak ve eşyalarınızın güvenliğinden emin olabileceksiniz.

Tuzla Eşya Depolama Nakliyesi Ne Kadar?

Tuzla Eşya depolama piyasasında en zor belirlenen ve en karmaşık işlerden birisi de taşıma fiyatlarının hesaplanmasıdır. Çünkü eşyanız 2 katta ise farklı 5. Katta ise farklı asansör var ise farklı fiyatlar ortaya çıkıyor ki bunlar bütün faktörlerin içinden yalnızca bir kaçı.

Bu ve bu gibi farklı nedenlerden dolayı kesin bir fiyat vermek ne bizim adımıza ne de sizin adınıza yararlı olmayacağından ücret söyleme işini bizimle iletişim kurduktan sonra belirlemiş olmamız da daha sağlıklı olacaktır.

Tuzla Eşya Depolama Ücretleri

Yıllardır eşya depolama hizmeti yerine getirmemiz sebebi ile hem deneyimli hem de kurumsal bir firmayız bu sebeple pek çok müşteriye hizmet sunmaktayız. Müşteri sayımız çoğaldıkça depo sayımız artmakta ve depo alacağımız zaman daha büyük depolar satın almaktayız. Depolarımızın boyutu arttıkça hizmet verebildiğimiz kişi sayısı da arttığından dolayı depolama fiyatları bu olayla ters orantılı olarak azalmakta.

1+1 Eşya Depolama Ücreti400 KDV
2+1 Eşya Dpolama Ücreti500KDV
3+1 Eşya Depolama Ücreti600KDV
Tuzla Eşya Depolama

Tuzla Eşya Depolama

Veya ülke değiştirme gibi sebeplerle veya evlilik hazırlıkları yaparken, fazla gelen veya ortada kalan eşyaların nereye konulacağı, ciddi bir problem olabilir. Fazla eşyalarını satmayı istemeyen veya yeni aldıkları eşyaların belli bir süre, güvenilir bir yerde saklanmasını isteyen insanlar için eşya depolama hizmeti bir hayli kurtarıcıdır.

İstanbul eşya depolama firmaları açısından, sektörel manada hızlı bir gelişimden söz edilebilir. Ticaret merkezlerinin fazlalığı, göç alma oranının yüksekliği gibi çeşitli sebeplerle, kiralık depo ihtiyacı diğer illerle kıyaslandığında daha yüksek olabilmektedir.

Tuzla Eşya Depolama
Tuzla Eşya Depolama

İstanbul depo kiralama firmaları araştırması yapılırken; ticaret merkezlerine yakın, ofis eşya kiralama fiyatları, talep yüksekliği sebebiyle yüksek olabileceğinden, nispeten çok daha uygun fiyatlara sahip Maltepe eşya depolama şirketleri ile çalışmak daha ekonomik olabilecektir. Aynı şekilde İstanbul evden eve nakliyat firmaları da; yazlık kullanan tatilciler, sezonluk işlerin yoğunluğu gibi sebeplerle, oluşan yüksek talebi karşılayacak sayıya nerdeyse ulaşmıştır.

İstanbul depo kiralama şirketlerinin, sezon durumuna göre, depolama fiyatları farklılık gösterebilmektedir.

Tuzla Ev Eşyası Depolama

Tuzla Ev Eşyası depolama denildiğinde mobilyaların yanı sıra bina yıkımlarında ortaya çıkmakta olan pimapenler, kapılar, bahçe kapıları, vb. diğer malzemelerde gelmeli. Maddi olarak belli bir değere sahip ya da manevi açıdan değer taşıyan ve konulacak herhangi bir yeri olmayanlar için depolama hizmetleri var olmaktadır.

Tuzla Eşya Depolama Şirketleri

Tuzla Eşya depolama şirketleri, işindeki kaliteyi ön plana çıkartmak için özellikle referanslarını müşteriye sunmaktadır. Bu sayede deneyimlerini gözler önüne sermekte ve iş alımı konusunda becerilerini kanıtlamış bulunmaktadırlar.

Tuzla Eşya Depolamada Koronavirüs Tedbirleri

firmamız her konuda yeterli profesyonelliğe ve deneyime sahip bir nakliyat şirketdir. Son yıllarda dünya geneline yayılan ve ülkemizde de mevcut olan koronavirüsten dolayı firmamız tüm depolama hizmetlerinde özel önlemler almış durumdadır. 

Tuzla Eşya Depolama
Tuzla Eşya Depolama

Taşımacılık hizmetlerinde en çok ihtiyaçlardan biri olan eşya depolama hizmetleri artık çok daha kolay ve çok daha pratiktir. Tuzla eşya depolama firması ile eşyalarınız için ücretsiz ekspertiz hizmetleri ile eşyalarınız güvenli bir şekilde depolama hizmetlerini gerçekleştirilmektedir. Size özel depolama alanları tahsis ederek; İstediğiniz süreye kadar eşyalarınızı depolarımızda muhafaza etmekteyiz. Network; depolama hizmetlerinde sizlere özel hizmetler ve fırsatlar sunmaktadır. Bu konuda youtube üzerinden videolarımızı inceleyebilirsiniz.  Ayrıca firmamızı sosyal medya hesaplarımızdan biri olan İnstagram hesabından da takip edebilirsiniz.

Tuzla Eşya Depolama fiyatları nekadar?

eşyalarınızın miktarına göre depolama fiyatlarımız belirlenmektedir.

Küçük odalı depoların fiyatı ne kadar?

küçük depolarımızın fiyatları 400 TL’dir. Hemen teklif alabilirsiniz

İstanbul’un neresinde depolama hizmeti veriyorsunuz?

firmamız İstanbul’un hem Anadolu hem de Avrupa yakasında depolama alanları vardır

İstanbul’un tüm ilçelerine depolama hizmeti veriyor musunuz?

Evet, tüm ilçelerde depolama hizmetimiz mevcuttur.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Bekir Özsoy
Bekir Özsoy
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Hemen Ara